Nasz patronat. Zapraszamy do Starego Pola i Lubania

  • 5.12.2018, 22:34 (aktualizacja 05.12.2018 23:03)
  • Rolnik Pomorski
Nasz patronat. Zapraszamy do Starego Pola i Lubania Janusz Rokiciński Czteroosobowa reprezentacja powiatu starogardzkiego weźmie udział, 12 grudnia, w wojewódzkim finale Olimpiady
Podziel się:
Oceń:
Przed nami ważna rolnicza konferencja w Starym Polu a w Lubaniu wojewódzki finał Olimpiady Młodych Producentów Rolnych. Oba wydarzenia odbędą się pod patronatem Rolnika Pomorskiego, który jest medialnym partnerem Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego.

W piątek, 7 grudnia, w PODR o. Stare Pole, odbędzie się kolejna konferencja z cyklu "Działania na rzecz rozwoju gospodarstw rolnych". Więcej informacji na http://podr.pl/07-12-2018-dzialania-na-rzecz-rozwoju-gospo…/

Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze
Ogłoszenie lokalne Pomorze

W środę, 12 grudnia, w Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Lubaniu odbędzie się wojewódzki etap Olimpiady Młodych Producentów Rolnych, w którym rywalizować będą laureaci eliminacji powiatowych (odbyły się 15 listopada).

W imieniu dyrektora PODR Andrzeja Dolnego zapraszam wszystkich zainteresowanych do kibicowania najlepszym młodym rolnikom z woj. pomorskiego. Początek finału ustnego, po ogłoszeniu wyników testu, ok. godz. 12.00 a uroczyste podsumowanie Olimpiady, i wręczenie nagród, zaplanowano na godz. 13.30.

Pięciu Finalistów Wojewódzkiej Olimpiady Młodych Producentów Rolnych będzie reprezentowało nasze województwo w finale krajowym (I kwartał 2019).

Więcej na http://podr.pl/events/wojewodzka-olimpiada-mlodych-producentow-rolnych-luban-2

red. Janusz Rokiciński 

 

_rolnikpomorski

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.