Na stacji paliw uratowano palące się BMW.

  • 6.12.2018, 08:56
  • KWP Gdańsk
Na stacji paliw uratowano palące się BMW. fot. KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
KARSIN We wtorkowe popołudnie policjanci z Posterunku Policji w Karsinie ugasili pożar samochodu zaparkowanego przy zbiorniku gazu na jednej ze stacji benzynowych. Obecnie policjanci szczegółowo ustalają przyczyny i okoliczności pożaru.

We wtorek (4 grudnia br.) około godz. 15 kierownik Posterunku Policji w Karsinie st. asp. Remigiusz Ciężak i st. sierż. Andrzej Sokołowski patrolując miejscowość Wiele zauważali na stacji benzynowej zaparkowany samochód marki bmw, stojący przy zbiorniku gazu LPG i budynku samej stacji. Dostrzegli wydobywający się płomień i dym spod maski tego pojazdu. Funkcjonariusze natychmiast zareagowali, wyciągnęli z radiowozu gaśnicę i zaczęli gasić pożar, a następnie użyli również gaśnicy ze stacji benzynowej oraz powiadomili straż pożarną. Mundurowi musieli wybić szybę w pojeździe, by otworzyć maskę i dojść do zarzewia pożaru.

Dzięki szybkiej reakcji policjantów nie doszło do tragedii, gdyż bmw był zaparkowany w odległości zaledwie jednego metra od dużego zbiornika gazu. Strażacy, którzy przyjechali na miejsce, dogasili pożar.

Teraz śledczy wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

 

KWP Gdańsk
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe