Hossa
Hossa
Hossa

Na Moście Tczewskim praca wre. Wykonano prace przygotowawcze do demontażu przęsła

  • 07.12.2018, 08:50
  • tczewska.pl
Na Moście Tczewskim praca wre. Wykonano prace przygotowawcze do demontażu przęsła powiat.tczew.pl Coraz lepiej widać efekty prac remontowych na Moście Tczewskim.
Podziel się:
Oceń:
Na przęsłach ESTB nr 2 i 3 postępują prace przy demontażu nawierzchni asfaltowej. Zakończyły się prace związane z przeniesieniem gazociągu, natomiast przy przeniesieniu światłowodu wykonano 50 proc. prac.

Coraz lepiej widać efekty prac remontowych na Moście Tczewskim. Zakończono prace przy przeniesieniu gazociągu. Postęp przy przeniesieniu światłowodu oscyluje w granicach 50 proc. Na przęsłach nurtowych mostu dokonano demontażu nawierzchni drewnianej z chodników. Trwają prace przy demontażu nawierzchni asfaltowej z części jezdnej przęseł ESTB nr 2 i 3. Zostało do usunięcia jeszcze podłoże z płyt betonowych. Do połowy grudnia roboty powinny się zakończyć.

Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska

Między pierwszym filarem od strony Tczewa (oznaczonym jako filar nr 10) a rzeką zalano beton pod tymczasowy fundament, na którym stanie podpora obiektu. Wykonano prace przygotowawcze do demontażu przęsła nr 1 na odcinku od przyczółka do filara nr 10. W ramach tego zadania powstanie wzmocniony    przyczółek od strony Tczewa, w tym budowa trójkondygnacyjnych kazamatów.

tczewska.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe