×

Na Moście Tczewskim praca wre. Wykonano prace przygotowawcze do demontażu przęsła

  • 7.12.2018, 08:50
  • tczewska.pl
Na Moście Tczewskim praca wre. Wykonano prace przygotowawcze do demontażu przęsła powiat.tczew.pl Coraz lepiej widać efekty prac remontowych na Moście Tczewskim.
Podziel się:
Oceń:
Na przęsłach ESTB nr 2 i 3 postępują prace przy demontażu nawierzchni asfaltowej. Zakończyły się prace związane z przeniesieniem gazociągu, natomiast przy przeniesieniu światłowodu wykonano 50 proc. prac.

Coraz lepiej widać efekty prac remontowych na Moście Tczewskim. Zakończono prace przy przeniesieniu gazociągu. Postęp przy przeniesieniu światłowodu oscyluje w granicach 50 proc. Na przęsłach nurtowych mostu dokonano demontażu nawierzchni drewnianej z chodników. Trwają prace przy demontażu nawierzchni asfaltowej z części jezdnej przęseł ESTB nr 2 i 3. Zostało do usunięcia jeszcze podłoże z płyt betonowych. Do połowy grudnia roboty powinny się zakończyć.

DZIEŃ OTWARTY POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
DZIEŃ OTWARTY POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
DZIEŃ OTWARTY POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ

Między pierwszym filarem od strony Tczewa (oznaczonym jako filar nr 10) a rzeką zalano beton pod tymczasowy fundament, na którym stanie podpora obiektu. Wykonano prace przygotowawcze do demontażu przęsła nr 1 na odcinku od przyczółka do filara nr 10. W ramach tego zadania powstanie wzmocniony    przyczółek od strony Tczewa, w tym budowa trójkondygnacyjnych kazamatów.

tczewska.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe