Hossa
Hossa
Hossa

Tragiczny wypadek na DK22

  • 12.12.2018, 07:33
  • KWP Gdańsk
Tragiczny wypadek na DK22 fot. KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
JAROMIERZ Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło przedwczoraj przed godziną 11.30 na drodze krajowej nr. 22 na odcinku Jaromierz - Chrząstowo. Kierowca samochodu osobowego zderzył się z samochodem ciężarowym. 30-letni kierowca osobówki zginął na miejscu.

10 grudnia przed godziną 11.30 człuchowscy policjanci otrzymali informację o wypadku drogowym na drodze krajowej nr. 22 w pobliżu Jaromierza, gdzie doszło do zderzenia samochodu osobowego z samochodem ciężarowym.

Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska

Natychmiast na miejsce zdarzenia udali się funkcjonariusze oraz służby ratownicze. Policjanci pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że 30-letni kierowca skody Fabii jadąc w kierunku Jaromierza usiłując wyprzedzić poprzedzającego go pojazdu zjechał na lewy pas jezdni i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym prawidłowo z przeciwka pojazdem ciężarowym Man. W wyniku zdarzenia kierowca skody poniósł śmierć na miejscu. Kierowcy ciężarowego Mana nic się nie stało.

Droga krajowa przez kilka godzin była całkowicie zablokowana, funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia i kierowali ruchem, przesłuchali świadków zdarzenia oraz przeprowadzili oględziny. Aktualnie ustalają przyczynę i szczegóły wypadku.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe