Wypadek w Kościerzynie.

  • 19.12.2018, 15:21 (aktualizacja 19.12.2018, 15:24)
  • KWP Gdańsk
Wypadek w Kościerzynie. fot. KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

KOŚCIERZYNA Dziś rano policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Kościerzynie na drodze krajowej nr 20. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierowca vw polo najechał na tył ciężarówki. Kierowcy byli trzeźwi. Śledczy wyjaśniają okoliczności zdarzenia.

Dziś około godziny 8.00 dyżurny kościerskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 20.

Na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze drogówki, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, wyjaśniali okoliczności zdarzenia oraz przeprowadzili oględziny.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 51-letni kierowca vw polo, prawdopodobnie nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającej ciężarówki z naczepą, którą kierował 26-latek, i najechał na jej tył. Policjanci sprawdzili alko-testem trzeźwość kierowców, obaj byli trzeźwi. Teraz mundurowi zajmują się szczegółowym wyjaśnieniem tego wypadku. Sprawca zdarzenia drogowego został ukarany mandatem karnym.

Policjanci przypominają i apelują! Kierowco noga z gazu! Apelujemy o rozsądek i ostrożność na drodze oraz kierowanie z wyobraźnią.

fot. KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

Zdjęcia (3)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe