IV Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora Policyjnego Liceum

  • 20.12.2018, 08:09
  • Daniel Stawski Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku
IV Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora Policyjnego Liceum fot. nadesłane do redakcji

Podziel się:

Oceń:

Na Strzelnicy Klubu Strzeleckiego „GryfSłupski” odbyły się IV Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego przy Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku.

W turnieju uczestniczyło 5 drużyn reprezentujących: Szkołę Podstawową w Postominie, Szkołę Podstawową nr 1 w Słupsku, Szkołę Podstawową nr 4 w Słupsku, Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Słupsku oraz II Liceum Ogólnokształcące w Słupsku (gimnazjaliści z tej placówki). Zawody odbyły się w konkurencji karabin pneumatyczny, postawa stojąca, odległość 10 metrów.

W rywalizacji drużynowej Puchar Dyrektora Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku zdobyli uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku. Drugie miejsce zajęła drużyna Szkoły Podstawowej z Postomina, natomiast na trzecim miejscu uplasowali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Słupsku.

W rywalizacji indywidualnej zwycięstwo odniosła Oliwia Żurawik (II LO w Słupsku). Drugie miejsce zajął Dominik Cybul (SP Postomino), z kolei na trzeciej pozycji uplasowała się Aniela Kurkiewicz (II LO w Słupsku).

Puchary, medale i nagrody rzeczowe ufundowała oraz wręczyłazawodnikom Monika Stępnik, dyrektor Policyjnego Liceum Ogólnokształcącego w Słupsku. Organizatorem turnieju było Policyjne Liceum Ogólnokształcącego przy ZSI w Słupsku. Turniej koordynowali Arkadiusz Herman i Krzysztof Straszak, nauczyciele w słupskim ZSI.

Tegoroczna edycja zawodów miała charakter jubileuszowy, bowiem celem turnieju było m.in. uczczenie 20-lecia działalności Zespołu Szkół Informatycznych w Słupsku.

Klasyfikacja końcowa:

II Liceum Ogólnokształcące w Słupsku (743 pkt.)

Szkoła Podstawowa w Postominie (723 pkt.)

Szkoła Podstawowa nr 1 w Słupsku (670 pkt.)

Szkoła Podstawowa nr 4 w Słupsku (644 pkt.)

Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego w Słupsku (634 pkt.)

fot. nadesłane do redakcji

Daniel Stawski Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku

Zdjęcia (38)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe