Hossa
Hossa
Hossa

Policjanci nadal szukają 13-letniej Zuzanny [AKTUALIZACJA]

  • 27.12.2018, 11:08 (aktualizacja 27.12.2018, 22:24)
  • KMP Gdańsk
Policjanci nadal szukają 13-letniej Zuzanny [AKTUALIZACJA] fot. KMP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
GDAŃSK Policjanci z komisariatu w Nowym Porcie szukają 13-letniej Zuzanny Sienkiewicz. Dziewczynka ostatni raz widziana była 23 grudnia o godzinie 12.00 przy Galerii Bałtyckiej w Gdańsku. 13-latka do tej pory nie skontaktowała się z rodziną. Policjanci zaraz po zgłoszeniu zaczęli szukać dziewczyny i jednocześnie proszą o informacje, które mogą pomóc w jej odnalezieniu.

Policjanci z Komisariatu  VI Policji w Gdańsku  23.12.2018 r. przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 13-letniej Zuzanny Sienkiewicz , która ostatni raz widziana była 23 grudnia 2018 r. około godziny 12.00 przy Galerii Bałtyckiej w Gdańsku.
Dziewczyna od tamtej pory  nie skontaktował się z bliskimi. Policjanci szukają dziewczynki, sprawdzają miejsca, w których może przebywać. Policjanci przekazali również komunikat o zaginięciu nastolatki kierowcom komunikacji miejskiej, sprawdzamy zapisy z kamer monitoringu.
Zuzanna Sienkiewicz w dniu zaginięcia ubrana była w zieloną kurtkę z kapturem wykończonym futerkiem, czarną bluzę z kapturem, czarne jeansy, granatowe zimowe buty. Zuzanna Sienkiewicz  ma ok. 165 cm wzrostu, włosy blond do ramion, ma szczupłą budowę ciała.
W przypadku posiadania informacji, które mogą pomóc w odnalezieniu 13-latki lub ustaleniu jej miejsca pobytu, funkcjonariusze proszą o kontakt z komisariatem Policji w Nowym Porcie przy tel. dyżurnego: (58) 521-17-22 lub pod numerem alarmowym 112.

Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska

AKTUALIZACJA:

Nastolatkę odnaleziono dzisiaj na terenie Gdańska i przebywa już ze swoją rodziną.

KMP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe