Śmiertelny wypadek na torach kolejowych w Wejherowie

  • 03.01.2019, 09:13 (aktualizacja 03.01.2019, 09:16)
  • KPP Wejherowo
Śmiertelny wypadek na torach kolejowych w Wejherowie fot. KPP Wejherowo

Podziel się:

Oceń:

WEJHEROWO Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie w piątek po godzinie 22:00 otrzymał zgłoszenie o potrąceniu kobiety na torach kolejowych w rejonie ul. 10 Lutego. W wyniku wypadku śmierć poniosła 31-latka. Teraz sprawą zajmą się policjanci Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego, którzy będą szczegółowo wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

W piątek po godzinie 22:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie otrzymał zgłoszenie o wypadku, do którego doszło na obszarze kolejowym w Wejherowie przy ul. 10 lutego. Z informacji wynikało, że doszło do potracenia kobiety przez pociąg. Natychmiast na miejsce pojechali policjanci, w tym technik kryminalistyki. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz zaczęli wyjaśniać okoliczności wypadku. Ze wstępnych informacji wynika, że do potrącenia doszło w rejonie przejazdu kolejowego. Kobieta poniosła śmierć na miejscu zdarzenia.

Policjanci ustalili jej tożsamość. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość obsługi pociągu- byli trzeźwi. Teraz sprawą zajmują się policjanci Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, którzy będą szczegółowo wyjaśniali okoliczności tego wypadku.

 

 

KPP Wejherowo

Zdjęcia (2)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe