Hossa
Hossa
Hossa

Śnieg dał się we znaki kierowcom na Kociewiu

  • 04.01.2019, 07:53
  • kociewiak.pl
Śnieg dał się we znaki kierowcom na Kociewiu OSP Zblewo
Podziel się:
Oceń:
Zima ponownie zaskoczyła drogowców. Z informacji portalu kociewiak.pl wynika, że drogi w powiecie starogardzkim w godzinach porannych były przejezdne, lecz zalegała na nich gruba warstwa śniegu i błota pośniegowego. Z każdą godziną sytuacja się poprawiła. Wczoraj o godzinie 8.32 strażacy otrzymali zgłoszenie o ciężarówce, która wjechała do przydrożnego rowu w miejscowości Borzechowo. Na miejsce zadysponowano strażaków z OSP Zblewo i oficera dyżurnego z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim.

- Samochód ciężarowy wjechał do rowu i częściowo blokował pas ruchu. Na miejsce skierowano siły i środki z Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego i oficera dyżurnego. Na miejsce wysłano również ciężki samochód ratownictwa technicznego, który wyciągnął ciężarówkę z rowu.
Ruch w miejscu zdarzenia był utrudniony, gdyż ciężarówka częściowo blokowała drogę. Strażacy wyciągnęli pojazd, a przejazd został udrożniony. W tym zdarzeniu żadna z osób nie odniosła obrażeń – poinformowała nas kpt. Karina Stankowska, rzecznik Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gdańskim.

Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
kociewiak.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe