Pobili mężczyznę w SKM na trasie Gdańsk - Wrzeszcz, Gdańsk Główny.

  • 4.01.2019, 08:03 (aktualizacja 04.01.2019 08:08)
  • KMP Gdańsk
Pobili mężczyznę w SKM na trasie Gdańsk - Wrzeszcz, Gdańsk Główny. fot. KMP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
GDAŃSK Policjanci z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk- Wrzeszcz, dochodzenie w sprawie pobicia mężczyzny. Do przestępstwa doszło 21 grudnia 2018 roku około godziny 21.45, w pociągu SKM na trasie Gdańsk- Wrzeszcz, Gdańsk Główny. Związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają te osoby lub mają informacje na ich temat, prosimy o kontakt z Policją. Zapewniamy anonimowość.

Funkcjonariusze z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk Wrzeszcz dochodzenie dotyczące pobicia mężczyzny. Do przestępstwa doszło w dniu 21 grudnia 2018 roku w pociągu Szybkiej Kolei Miejskiej na trasie Gdańsk Wrzeszcz- Gdańsk Główny około godziny 21.45.
W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring z peronu 3 dworca Gdańsk Główny, na którym na podstawie opisu pokrzywdzonego, zabezpieczyli wizerunki dwóch mężczyzn mogących mieć związek z tym przestępstwem.

Na zapisie z kamer widać jak jeden z podejrzewanych wychodzi przez okno składu pociągu, drugi wychodzi na początku składu i razem odchodzą z terenu dworca.
Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr (58) 521-15-22, zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres [email protected]

DZIEŃ OTWARTY POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
DZIEŃ OTWARTY POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ
DZIEŃ OTWARTY POLITECHNIKI GDAŃSKIEJ

 

KMP Gdańsk

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe