Hossa
Hossa
Hossa

Pobili mężczyznę w SKM na trasie Gdańsk - Wrzeszcz, Gdańsk Główny.

  • 04.01.2019, 08:03 (aktualizacja 04.01.2019, 08:08)
  • KMP Gdańsk
Pobili mężczyznę w SKM na trasie Gdańsk - Wrzeszcz, Gdańsk Główny. fot. KMP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
GDAŃSK Policjanci z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk- Wrzeszcz, dochodzenie w sprawie pobicia mężczyzny. Do przestępstwa doszło 21 grudnia 2018 roku około godziny 21.45, w pociągu SKM na trasie Gdańsk- Wrzeszcz, Gdańsk Główny. Związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunki publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają te osoby lub mają informacje na ich temat, prosimy o kontakt z Policją. Zapewniamy anonimowość.

Funkcjonariusze z Komisariatu III Policji w Gdańsku prowadzą pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk Wrzeszcz dochodzenie dotyczące pobicia mężczyzny. Do przestępstwa doszło w dniu 21 grudnia 2018 roku w pociągu Szybkiej Kolei Miejskiej na trasie Gdańsk Wrzeszcz- Gdańsk Główny około godziny 21.45.
W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli monitoring z peronu 3 dworca Gdańsk Główny, na którym na podstawie opisu pokrzywdzonego, zabezpieczyli wizerunki dwóch mężczyzn mogących mieć związek z tym przestępstwem.

Na zapisie z kamer widać jak jeden z podejrzewanych wychodzi przez okno składu pociągu, drugi wychodzi na początku składu i razem odchodzą z terenu dworca.
Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komisariatem III Policji w Gdańsku. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr (58) 521-15-22, zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji lub pisząc na adres [email protected]

Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska
Politechnika Gdańska

 

KMP Gdańsk

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe