Wypadek na S7 w Cedrach Małych

  • 08.01.2019, 14:17 (aktualizacja 08.01.2019, 14:19)
  • KWP Gdańsk
Wypadek na S7 w Cedrach Małych fot. KWP Gdańsk Jak wynikało ze zgłoszenia w zdarzeniu brały udział pojazd ciężarowy z osobowym.

Podziel się:

Oceń:

CEDRY MAŁE Wczoraj po godzinie 14:00 na drodze krajowej nr S7 w Cedrach Małych policjanci z Pruszcza Gdańskiego pracowali na miejscu wypadku drogowego, gdzie zderzyły się pojazd ciężarowy z osobowym. Policjanci ustalali okoliczności w jakich doszło do zderzenia pojazdów i kierowali ruchem na drodze.

W dniu 07.01.2019 roku kilka minut po godzinie 14:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło na drodze krajowej nr S7 w Cedrach Małych. Jak wynikało ze zgłoszenia w zdarzeniu brały udział pojazd ciężarowy z osobowym. Natychmiast na miejsce zdarzenia dyżurny skierował policjantów ruchu drogowego oraz powiadomił pozostałe służby. Mundurowi ustalili, że 37 – letni kierowca man-a najechał na tył unieruchomionego na poboczu forda.

Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku, a technik kryminalistyki wykonał oględziny oraz dokumentację fotograficzną. W wyniku tego zdarzenia został ranny 33-latek siedzący w fordzie, który trafiły do szpitala. Po wypadku na drodze krajowej nr S7 powstał zator i policjanci kierowali ruchem. Teraz funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Mundurowi apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność.

 

 

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe