Chris Norman wokalista zespołu Smokie wystąpi w Trójmieście

  • 05.02.2019, 13:20 (aktualizacja 05.02.2019, 13:31)
  • opr. red.
Chris Norman wokalista zespołu Smokie wystąpi w Trójmieście

Podziel się:

Oceń:

TRÓJMIASTO Chris Norman wokalista zespołu Smokie i jeden z najbardziej znanych brytyjskich muzyków lat 70 i 80 wystąpi kwietniu Ergo Arenie.

Legendarny wokalista to jedna z największych gwiazd lat 70 i 80 ubiegłego wieku. Jest przede wszystkim znany z zespołu Smokie, z którym  wielokrotnie zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów. W 1987 roku rozpoczął solową karierę. W tym czasie wydał kilkanaście płyt. Ostatni występ Brytyjczyka w Polsce miał miejsce w 2014 roku.

Prawie każdy doskonale znana przeboje takie, jak „Living Next Door to Alice”, „Midnight Lady”, „It’s Your Life” czy „Baby I Miss You”. Nie zabraknie ich również podczas kwietniowego koncertu, który zostały zaplanowany już na kwiecień 2019 roku. Organizatorzy trasy podkreślają, że zdecydowali się na zaproszenie Chrisa Normana z sentymentu do lat swojej młodości i czasów gdy towarzystwo dzieliło się na fanów Smokie, T. Rex, Slade, czy Ozzy’ego Osbourne, a ściany pokoi wyklejone były aż po sufit ich plakatami.

Dwa dni przed koncertem w Ergo Arenie, wystąpi także katowickiej Hali Spodek.


Chris Norman
Ergo Arena, Gdańsk/Sopot
28 kwietnia 2019, godz. 20.00
bilety: 169-249 złotych, dostępne w kasie nr 2 ERGO ARENY, sklepach Media Markt, Saturn i Media Expert oraz www.ebilet.pl.

opr. red.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe