Tragiczny wypadek na DK22

  • 12.02.2019, 14:26
  • KPP Chojnice
Tragiczny wypadek na DK22 fot. KPP Chojnice W wypadku zginął 21-letni mieszkaniec gminy Czersk.
Podziel się:
Oceń:
CZERSK Policjanci z Czerska wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło w ostatnią sobotę na DK22 pomiędzy Czerskiem, a Łęgiem. 21-letni kierowca osobowej toyoty na prostym odcinku drogi z nieustalonych przyczyn uderzył bokiem w przydrożne drzewo. Kierowca zginął na miejscu, a policjanci ustalają szczegóły wypadku.

W sobotę około godziny 17.00 oficer dyżurny chojnickiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze krajowej nr 22 na wysokości miejscowości Łąg-Kolonia. Dyżurujący przy telefonie funkcjonariusz natychmiast wysłał na miejsce policjantów z wydziału ruchu drogowego oraz technika kryminalistyki. Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący z nieustalonych dotąd przyczyn  stracił panowanie nad samochodem i uderzył bokiem w przydrożne drzewo rozpoławiając auto na pół. W wypadku zginął 21-letni mieszkaniec gminy Czersk.

Praca Tczew Dziennikarz
Praca Tczew Dziennikarz
Praca Tczew Dziennikarz

Interweniujący w tej sprawie policjanci sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz rozbitego pojazdu. Technik kryminalistyki zrobił zdjęcia i zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą w ustaleniu bliższych okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują do uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Pamiętajmy, również, że to my sami mamy duży wpływ na własne bezpieczeństwo.

 

 

KPP Chojnice

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe