Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

Sześć osób rannych w wypadku na DK20

  • 12.02.2019, 14:36
  • KPP Bytów
Sześć osób rannych w wypadku na DK20 fot. KPP Bytów
Podziel się:
Oceń:
KORNE Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 20 pomiędzy miejscowościami Wygoda i Korne. W wyniku zderzenia trzech samochodów do szpitala przewiezionych zostało 6 osób. Mundurowi apelują o ostrożność na drodze.

Wczoraj po godzinie 18.00 dyżurny bytowskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku na drodze kranowej nr 20 pomiędzy miejscowościami Korne i Wygoda. Na miejsce skierowani zostali policjanci oraz służby ratownicze.

W zdarzeniu brały udział trzy samochody osobowe. Wstępne ustalenia pracujących na miejscu wypadku policjantów wskazują, że kierująca fordem jadąca w kierunku Wygody na skrzyżowaniu skręcając w lewo najprawdopodobniej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i zderzyła się czołowo z jadącym w przeciwnym kierunku bmw. Po zderzeniu tych samochodów ford uderzył jeszcze w volkswagena, który jechał za nim. Do szpitala przewiezionych zostało 6 uczestników zdarzenia, kierujący oraz dwoje pasażerów bmw, kierująca oraz pasażerka forda oraz kierujący volkswagenem. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Kierujący volkswagenem i bmw byli trzeźwi. Wszystkim kierującym na polecenie prokuratora została również pobrana krew do badań.

Mundurowi pracując na miejscu wypadku zabezpieczyli ślady zdarzenia. Policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną, pomiary oraz szkic miejsca zdarzenia. Rozbite samochody zostały zabezpieczone do szczegółowych oględzin.

Policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji i apelują o ostrożność na drodze. O tej porze roku warunki atmosferyczne są bardzo zmienne. Jezdnia bardzo często jest mokra i śliska, dlatego kierowcy powinni być szczególnie ostrożni, zwiększyć swoją uwagę i ograniczyć prędkość, aby nie doprowadzić do tragedii.

KPP Bytów

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe