ZSI i SMS z tytułem „Dobrze Zaprojektowanej Szkoły 2019”

  • 15.02.2019, 08:41
  • Daniel Stawski Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku
ZSI i SMS z tytułem „Dobrze Zaprojektowanej Szkoły 2019” fot. nadesłane do redakcji Od lewej strony stoją Maria Lelakowska i Monika Skwarek Projektantki edukacji 2019

Podziel się:

Oceń:

SŁUPSK Zespół Szkół Informatycznych oraz Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Słupsku zostały uhonorowane tytułem „Dobrze Zaprojektowanej Szkoły 2019” za promowanie pracy metodą projektu oraz wspieranie młodzieży w podejmowaniu ambitnych wyzwań edukacyjnych. Zaszczytny tytuł placówkom przyznało wydawnictwo Nowa Era w ramach ogólnopolskiego konkursu „Projekt z klasą”.

Opiekunkami projektu były Monika Skwarek i Maria Lelakowska, nauczycielki matematyki w słupskim ZSI, które otrzymały z kolei tytuł „Projektanta edukacji 2019” za przygotowanie projektu edukacyjnego do IX edycji ogólnopolskiego konkursu wydawnictwa Nowa Era „Projekt z klasą” oraz inspirowanie młodzieży do podejmowania ambitnych wyzwań edukacyjnych.

Wydawnictwo przyznało tytuł słupskim szkołom szczególnie za to, żepodchodzą do edukacji w sposób nowoczesny, tworzą dobre warunki do rozwijania pasji i wspierania talentów, są otwarte na uczniowskie inicjatywy.

Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród jest wydawnictwo „Nowa Era”. Patronami honorowymi: Minister Edukacji Narodowej, Ministerstwo Cyfryzacji, Uniwersytet Warszawski, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie.

Daniel Stawski Zespół Szkół Informatycznych w Słupsku

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe