Nagroda Mobile Web Award dla Forum Gdańsk

  • 01.03.2019, 08:09
  • informacja prasowa
Nagroda Mobile Web Award dla Forum Gdańsk fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

Aplikacja mobilna Forum Gdańsk stworzona przez Amistad otrzymała nagrodę Mobile Web Award w kategorii Best Shopping Mobile Application. Dzięki tej aplikacji użytkownik posiada informacje o aktualnych promocjach i wydarzeniach. Może zaplanować trasę z uwzględnieniem planowanych zakupów oraz odnaleźć zaparkowany samochód.

Komisja konkursowa Amerykańskiego Stowarzyszenia Marketingu Internetowego przyznała aplikacji Forum Gdańsk tytuł najlepszej aplikacji 2018 roku, w kategorii „Best Shopping”. Stowarzyszenie doceniło ją przede wszystkim za jej funkcjonalność, design, kreatywność rozwiązań, interaktywność oraz łatwość użytkowania. Aplikacja jest bezpłatna. Wspólnie z firmą Amistad stworzyliśmy prostą, ale kompletną aplikację mobilną dla naszych klientów. Chcieliśmy ułatwić im dostęp do usług jakie oferuje Forum Gdańsk. Tylko w pierwszych miesiącach od uruchomienia aplikacji mamy blisko 6 tysięcy pobrań. Postawiliśmy na rozwiązania technologiczne i jak się okazuje to była słuszna decyzja – informuje Magdalena Gibney, dyrektor Forum Gdańsk. I dodaje: - To wyjątkowe wyróżnienie, za które bardzo dziękujemy.

Aplikacja, która oszczędza czas i pieniądze

Aplikacja mobilna Forum Gdańsk to funkcjonalne i intuicyjne narzędzie dostępne zarówno dla użytkowników platformy iOS jak i Android, w dwóch wersjach językowych – polskiej oraz angielskiej. Użytkownik posiadający tę aplikację otrzymuje bieżące informacje o promocjach, wyprzedażach i planowanych wydarzeniach w Forum Gdańsk. Osoba korzystająca z rozwiązań technologicznych posiada dostęp do trójwymiarowej mapy Forum, a zatem może zaplanować trasę po wybrane produkty oraz z łatwością odnaleźć swoje auto.

Aplikacja mobilna Forum Gdańsk cieszy się popularnością wśród naszych klientów. Korzystanie z aplikacji podczas zakupów pozwala oszczędzać zarówno czas jak i pieniądze. To uniwersalne rozwiązanie dla osób, które szczególnie cenią sobie wygodę – mówi Marta Grabianowska, marketing manager w Forum Gdańsk. - Myśląc o potrzebach użytkowników aplikacji rozwijamy jej funkcjonalność. Niebawem wprowadzimy moduł kuponów rabatowych, który będzie dostępny w ramach Forum Club – informuje Marta Grabianowska.

Kod QR

Mobilny przewodnik Forum Gdańsk jest zintegrowany z infokioskami. Zawiera listę wszystkich lokali usługowych wraz z ich lokalizacją. Wystarczy znaleźć sklep w infokiosku, a następnie zeskanować wygenerowany kod QR by wyznaczyć trasę i przenieść ją do swojego telefonu.

Moduł „moja przymierzalnia”

Aplikacja mobilna Forum Gdańsk posiada moduł „moja przymierzalnia”, który ułatwia podejmowanie ostatecznej decyzji związanej z kupnem. Użytkownik aplikacji posiada możliwość fotografowania wybranych produktów i dodawania ich do listy zakupów wraz z nazwą sklepu oraz komentarzem. Przed dokonaniem transakcji klient może zweryfikować wybrane kolekcje, nie martwiąc się co i gdzie oglądał.

 

informacja prasowa

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe