Roztańczony tłum zaprosił na mistrzostwa Polski

  • 14.03.2019, 09:14
  • UM Rumia
Roztańczony tłum zaprosił na mistrzostwa Polski fot. UM Rumia

Podziel się:

Oceń:

Osoby, które w minioną sobotę (9 marca) robiły zakupy w Porcie Rumia, mogły się natknąć na nietypową atrakcję. Przez kilka minut częścią obiektu zawładnęli tancerze ze studia Creative Dance. Kilkadziesiąt osób, prezentując układ taneczny, zapraszało na zbliżające się Mistrzostwa Polski FTS w 10 Tańcach.

Zawody taneczne odbędą się 23 i 24 marca w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi. Główną atrakcją będzie wieczorna Gala Mistrzostw Polski – zarówno sobotnia, jak i niedzielna – podczas której zaprezentują się najlepsze pary z całego kraju. Niedzielną galę poprowadzi znana z „Tańca z Gwiazdami” jurorka – Iwona Pavlovic. Nie zabraknie również niespodzianek.

– Myślę, że nasza impreza jest na tyle atrakcyjna, że wpisała się już na stałe do miejskiego kalendarza. Sam fakt, że dostajemy od federacji możliwość organizacji mistrzostw, świadczy o wysokim poziomie przygotowań – podkreśla Paweł Muchewicz, trener tanecznego klubu sportowego i organizator wydarzenia. – Zainteresowanie jest spore, rangi wydarzeniu z pewnością dodaje także obecność Iwony Pavlovic – dodaje.

Pary taneczne wystartują w siedmiu kategoriach: juniorzy 12-14 lat, młodzież 16-18 lat, młodzież starsza 16-21 lat, dorośli powyżej 18 lat, senior I, senior II oraz senior III. Przedstawiciele młodszych kategorii zaprezentują się podczas Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego o Puchar Burmistrza Rumi, który odbędzie się przy okazji mistrzostw Polski.

Wstęp na wydarzenie jest biletowany, całodniowy wstęp kosztuje 30 złotych. Więcej szczegółowych informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 730 559 797.

fot. UM Rumia

 

UM Rumia

Zdjęcia (15)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe