Wypadek w Rychnowach. Dwie osoby ranne.

  • 15.03.2019, 14:29
  • KWP Gdańsk
Wypadek w Rychnowach. Dwie osoby ranne. fot. KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Rychnowach, gdzie osobowy opel uderzył w volkswagena. Kierującą i pasażerkę z opla pogotowie zabrało do szpitala. Funkcjonariusze apelują, aby dostosować prędkość do panujących warunków atmosferycznych i własnych umiejętności.

Wczoraj tuż po godzinie 7.30 policjanci z człuchowskiej drogówki zostali powiadomieni o wypadku drogowym w Rychnowach tuż przy stacji paliw, na drodze krajowej nr 22. Na miejsce zostały wysłane też służby ratownicze.

Funkcjonariusze pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca oplem 68-letnia mieszkanka Człuchowa nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami, w wyniku czego najechała na tył volkswagena, który zatrzymał się aby skręcić w lewo. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przeprowadzili oględziny, kierowali również przez kilka godzin ruchem pojazdów. Kierującą i pasażerkę z opla pogotowie zabrało do szpitala w Człuchowie. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Aktualnie policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Funkcjonariusze apelują, aby dostosować prędkość do panujących warunków atmosferycznych i własnych umiejętności. Pamiętajmy również o odpowiednim przygotowaniu samochodu do podróży.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe