Wypadek w Rychnowach. Dwie osoby ranne.

  • 15.03.2019, 14:29
  • KWP Gdańsk
Wypadek w Rychnowach. Dwie osoby ranne. fot. KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Rychnowach, gdzie osobowy opel uderzył w volkswagena. Kierującą i pasażerkę z opla pogotowie zabrało do szpitala. Funkcjonariusze apelują, aby dostosować prędkość do panujących warunków atmosferycznych i własnych umiejętności.

Wczoraj tuż po godzinie 7.30 policjanci z człuchowskiej drogówki zostali powiadomieni o wypadku drogowym w Rychnowach tuż przy stacji paliw, na drodze krajowej nr 22. Na miejsce zostały wysłane też służby ratownicze.

Praca Tczew Dziennikarz
Praca Tczew Dziennikarz
Praca Tczew Dziennikarz

Funkcjonariusze pracujący na miejscu wstępnie ustalili, że kierująca oplem 68-letnia mieszkanka Człuchowa nie zachowała bezpiecznej odległości między pojazdami, w wyniku czego najechała na tył volkswagena, który zatrzymał się aby skręcić w lewo. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz przeprowadzili oględziny, kierowali również przez kilka godzin ruchem pojazdów. Kierującą i pasażerkę z opla pogotowie zabrało do szpitala w Człuchowie. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Aktualnie policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

Funkcjonariusze apelują, aby dostosować prędkość do panujących warunków atmosferycznych i własnych umiejętności. Pamiętajmy również o odpowiednim przygotowaniu samochodu do podróży.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe