Śmiertelny wypadek w Lublewie. Pasażer zmarł pomimo podjętej reanimacji.

  • 18.03.2019, 14:30
  • KWP Gdańsk
Śmiertelny wypadek w Lublewie. Pasażer zmarł pomimo podjętej reanimacji. fot. KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

Wczoraj po godzinie 21:30 policjanci z Pruszcza Gdańskiego pracowali na miejscu wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej 221 w Lublewie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 19-latek kierujący volkswagenem, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na pobocze drogi, a następnie uderzył w ogrodzenie. Kierowca z urazem głowy został przewieziony do szpitala, a jeden z pasażerów pomimo podjętej reanimacji zmarł. Teraz funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

W dniu 17.03.2019 roku po godzinie 21:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło na drodze wojewódzkiej 221 w Lublewie. Jak wynikało ze zgłoszenia, 19 – latek kierujący volkswagenem, z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwny pas ruchu, najechał na chodnik, następnie uderzył w znak drogowy, ogrodzenie i zatrzymał się na drzewie. Natychmiast na miejsce zdarzenia dyżurny skierował policjantów ruchu drogowego oraz powiadomił pozostałe służby.

Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku, a technik kryminalistyki wykonał oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Volkswagenem jechało 4 młodych mężczyzn. W wyniku tego zdarzenia ranny został 19 – letni kierowca oraz dwóch pasażerów. Wszyscy zostali przewiezieni do szpitala. Trzeci z pasażerów, 23- latek pomimo podjętej reanimacji na miejscu, zmarł. Kierujący volkswagena nie posiadał uprawnień. Pobrano mu krew do badań na zawartość alkoholu i narkotyków. Policjanci zabezpieczyli volkswagena na policyjnym parkingu. Teraz funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność.

KWP Gdańsk

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Radosław
Radosław 19.06.2019, 17:16
Mam ważne informacje dla rodziny osób poszkodowanych. 736 948 695


Pozostałe