Wypadek w Gowidlinie. 48-latek nie ustąpił pierwszeństwa.

  • 25.03.2019, 14:48 (aktualizacja 25.03.2019, 14:51)
  • KPP Kartuzy
Wypadek w Gowidlinie. 48-latek nie ustąpił pierwszeństwa. fot. KPP Kartuzy W piątek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Gowidlinie.

Podziel się:

Oceń:

GOWIDLINO Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątek (22.03.br.). Według wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 48-letni kierowca volkswagena nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Renault, którym kierował 21-letnim mężczyzna. W wyniku zderzenia dwoje kierujących zostało przetransportowanych do szpitali.

W piątek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kartuzach otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Gowidlinie. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy z wydziału ruchu drogowego oraz służby ratunkowe. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu mundurowych wynika, że kierujący samochodem marki  VW 48-letni mieszkaniec powiatu kartuskiego włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Renault, kierowanym przez 21-letniego mieszkańca powiatu kartuskiego. W wyniku zdarzenia obaj kierujący zostali przewiezieni do szpitali.

Policjanci wykonali na miejscu zdarzenia oględziny pojazdów i miejsca zdarzenia oraz sporządzili szkic sytuacyjny ponadto wykonano dokumentacje fotograficzną. Wykonane na miejscu czynności pomogą mundurowym ustalić bliższe okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę na drodze i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

 

KPP Kartuzy

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe