Nasz Patronat. Warsztaty ekologiczne i targi ogrodnicze

  • 27.03.2019, 14:55 (aktualizacja 09.04.2019, 13:06)
  • Janusz Rokiciński
Nasz Patronat. Warsztaty ekologiczne i targi ogrodnicze PODR

Podziel się:

Oceń:

O tworzeniu strategii marki w sektorze produktów rolnictwa ekologicznego rozmawiali uczestnicy szkolenia w Lubaniu. Nowości do ogrodów i niebanalne potrawy z kurczaka zobaczymy na targach w Słupsku, na które zapraszamy.

Szkolenie „Tworzenie strategii marki w sektorze produktów rolnictwa ekologicznego” zorganizowali, 20 marca, członkowie Pomorskiego Stowarzyszenia Producentów Ekologicznych BioPomorze we współpracy z Pomorskim Ośrodkiem Doradztwa Rolniczego w Lubaniu a patronem medialnym wydarzenia był Rolnik Pomorski.

Żywność z wyższej półki

Gdy będziemy świadomi wyższej jakości naszego produktu, a takim jest żywność ekologiczna, łatwiej będzie nam zaprezentować go klientowi.

- Ważna jest znajomość wartości swojego produktu i określenie grupy klientów, do których chcemy skutecznie dotrzeć - podkreślała prowadząca warsztaty Anna Sperska, dyr. zarządzająca Lograd Doradztwo Strategiczne.

Pomocne w tym będą zdjęcia i prezentacje. Adriana Nowicka (Fundacja Antykwariat Fotograficzny) udzieliła wskazówek na temat fotografii produktowej, dotyczących eksponowania walorów produktów ekologicznych i metod pozwalających uniknąć błędów przy robieniu zdjęcia.

Przy okazji szkolenia zarząd i członkowie PSPE BioPomorze omówili własną strategię marki w sektorze produktów rolnictwa ekologicznego.

Zapraszamy do Słupska

Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu zaprasza do oddziału w Słupsku na Targi Ogrodnicze – Wiosna '2019 w dniach 6 - 7 kwietnia 2019 r. Medialnym patronem targów jest Rolnik Pomorski.

Regulamin Targów Ogrodniczych – Wiosna ‘2019 na stronie internetowej www.podr.pl

Opr. RedJ fot. PODR

 

Janusz Rokiciński

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe