Śmiertelny wypadek pod Tczewem

  • 02.04.2019, 08:52
  • KWP Gdańsk
Śmiertelny wypadek pod Tczewem fot. KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

GORZĘDZIEJ Policjanci są w trakcie wyjaśniania przyczyn tragicznego w skutkach wypadku drogowego, który wydarzył się pod Tczewem w miejscowości Gorzędziej. Wstępne ustalenia policji wskazują, że kierujący samochodem toyota zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. W wyniku tego zdarzenia 27-letni kierowca poniósł śmierć na miejscu. Funkcjonariusze szczegółowo ustalają wszystkie okoliczności tego zdarzenia a zarazem ponawiają apel o ostrożną i bezpieczną jazdę.

30 marca br. po godzinie 8.00 oficer dyżurny tczewskiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w miejscowości Gorzędziej. Dyżurujący przy telefonie funkcjonariusz natychmiast wysłał na miejsce policjantów z wydziału ruchu drogowego oraz technika kryminalistyki. Jak wstępnie ustalili pracujący na miejscu śledczy do wypadku doszło, gdy 27-letni kierowca toyoty jadąc w kierunku miejscowości Bałdowo zjechał na prawe pobocze i uderzył w drzewo. Niestety mężczyzna zmarł na miejscu. Interweniujący w tej sprawie policjanci sporządzili oględziny miejsca zdarzenia oraz rozbitego pojazdu. Technik kryminalistyki zrobił zdjęcia i zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą w ustaleniu bliższych okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach. Pamiętajmy, że to my sami mamy duży wpływ na własne bezpieczeństwo.

fot. KWP Gdańsk

KWP Gdańsk

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe