Tragiczny wypadek w Trutnowych. Śmierć poniósł 41-letni motocyklista.

  • 05.04.2019, 13:33
  • KPP Pruszcz Gdański
Tragiczny wypadek w Trutnowych. Śmierć poniósł 41-letni motocyklista. fot. KPP Pruszcz Gdański W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł 41-letni motocyklista. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 33-latce i wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku.
Podziel się:
Oceń:
Wczoraj przed godziną 10:00 policjanci z Pruszcza Gdańskiego pracowali na miejscu wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej 227 w Trutnowych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 33-latka jadąc fordem zderzyła się bocznie z motocyklistą. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł 41-letni motocyklista. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 33-latce i wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku.

Wczoraj przed godziną  10:00 policjanci z Pruszcza Gdańskiego pracowali na miejscu wypadku drogowego na drodze wojewódzkiej 227 w Trutnowych. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 33-latka jadąc fordem zderzyła się bocznie z motocyklistą. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł 41-letni motocyklista. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 33-latce i wyjaśniają wszystkie okoliczności tego wypadku.

W dniu 02 kwietnia br. przed godziną 10:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim  otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło w m-ci Truntnowy na drodze wojewódzkiej 227. Jak wynikało ze zgłoszenia, 33 -latka kierująca fordem na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej z powiatową, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu, 41-latkowi jadącemu motocyklem bmw. Natychmiast na miejsce zdarzenia dyżurny skierował policjantów ruchu drogowego.

Policjanci zabezpieczali miejsce wypadku, a technik kryminalistyki wykonał oględziny oraz dokumentację fotograficzną. Mundurowi ustalili, że 33-latka jadąca fordem w kierunku Stanisławowa, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierowcy motocykla bmw jadącego w kierunku Cedrów Wielkich. Doszło do zderzenia bocznego pojazdów. W wyniku wypadku 41 – latek jadący motocyklem bmw poniósł śmierć na miejscu, a 33-latka jadąca fordem, z ogólnymi obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala,. Policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującej fordem. Samochód i motocykl mundurowi zabezpieczyli na policyjnym parkingu.


Policjanci apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność.

KPP Pruszcz Gdański

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gucio
Gucio 19.05.2019, 21:54
Żegnaj Mariusz... [*]

Pozostałe