ZJEDNOCZENI W RÓŻNORODNOŚCI – 15 LAT POLSKI W UE

  • 25.04.2019, 15:05
  • ergoarena.pl
 ZJEDNOCZENI W RÓŻNORODNOŚCI – 15 LAT POLSKI W UE

Podziel się:

Oceń:

1 maja 2019 roku będziemy świętować 15. rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej. Przez te wszystkie lata, dzięki współpracy, wymianie doświadczeń, środkom europejskim oraz zaangażowaniu lokalnych społeczności wokół europejskich wartości, nasz kraj przeszedł niesamowitą metamorfozę. Pozytywne skutki członkostwa wyraźnie widać w polskich miastach. Europejski wspólny rynek pozytywnie wpłynął na naszą sytuację gospodarczą. Dzięki środkom finansowym z UE samorządy zrealizowały wiele inwestycji infrastrukturalnych, rewitalizacji, powstało wiele nowoczesnych obiektów sportowych i kulturalnych. Jednym z takich obiektów jest hala widowiskowo-sportowa ERGO ARENA usytuowana na granicy Gdańska i Sopotu.

Członkostwo Polski w Unii Europejskiej to jednak nie tylko korzyści ekonomiczne, to również wspólnota wartości i poczucie więzi z obywatelami innych narodów. Muzyczne świętowanie rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej uświetni obecność wyrazistych na rynku muzycznym osobowości artystycznych, które eksperymentują muzycznie, czerpiąc inspiracje z wielu gatunków muzycznych oraz aktualnych wydarzeń na świecie. Podczas koncertu zaprezentowane zostaną utwory odnoszące się do fundamentalnych – w życiu każdego człowieka – wartości, takich jak miłość, wolność, szacunek, niezależność, stanowiących artystyczny komentarz do otaczającej nas rzeczywistości.

ZJEDNOCZENI W RÓŻNORODNOŚCI – 15 LAT POLSKI W UE: Grażyna Łobaszewska & Ajagore, Maria Peszek, Natalia Przybysz, Fisz Emade Tworzywo, Muniek i Przyjaciele, Raz Dwa Trzy i Voo Voo na jednej scenie w ERGO ARENIE!  W koncercie udział wezmą również: Joanna Marcinkowska, fortepian, Chór Kameralny 441 Hz oraz Polska Filharmonia Kameralna Sopot pod dyrekcją Wojciecha Rajskiego.

Bilety

Bilety w cenie 20 zł w sprzedaży:

kasa nr 2 ERGO ARENY czynna
poniedziałek – piątek: godz. 10.00 – 17.00,
w dniu koncertu: 17.00 – 20.30

w sprzedaży internetowej: eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży eventim.pl

Sklepy: EMPiK, Media Markt

Kasa BART ul. Kościuszki 61, Sopot
środa- piątek: godz. 10.00-15.00

Kasa Opery Leśnej
codziennie od 27 kwietnia w godz. 10.00 – 18.00

Punkt Informacji Kulturalny Sopot, Plac Przyjaciół Sopotu
codziennie od 27 kwietnia w godz. 10.00-18.00

oraz  w sprzedaży elektronicznej na www.bart.sopot.pl

Dzieci do 3 roku życia  mają darmowy wstęp na wydarzenie, wszystkie które ukończyły 3 rok życia muszą posiadać już normalny bilet.

osoby niepełnosprawne poruszające się na wózkach inwalidzkich – [email protected] , cena biletu 20 zł wraz z opiekunem

ergoarena.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe