Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

PROCAM CUP 2019. Rolnik Pomorski zaprasza na turniej w Subkowach

  • 08.05.2019, 06:00
  • Janusz Rokiciński
PROCAM CUP 2019. Rolnik Pomorski zaprasza na turniej w Subkowach Procam
Podziel się:
Oceń:
W szkole w Subkowach, 17 maja odbędą się pomorskie eliminacje III edycji turnieju piłkarskiego PROCAM CUP 2019 dla dzieci z małych miejscowości i wsi. O awans do finału walczyć będzie sześć zespołów.

W turnieju regionalnym woj. pomorskiego, 17 maja w Subkowach będą rywalizowały: SP Subkowy, SP Cygany, KS Damnica, Jedynka Pelplin, SP Nowakowo i Sparta Sycewice.

- Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas tego dnia. Powiat tczewski będą reprezentowały drużyny z miejscowości Pelplin i Subkowy. Może którejś z nich uda się zakwalifikować na czerwcowy finał w Kołobrzegu – mówi Tomasz Kajzer, kierownik Działu Marketingu Procam Polska w Gdańsku.

Zwycięzcy zagrają w Kołobrzegu

W PROCAM CUP 2019 udział weźmie ponad pół tysiąca młodych piłkarek i piłkarzy z małych miejscowości i wsi. W ramach turnieju rozegranych zostanie sześć regionalnych turniejów eliminacyjnych (każdy z udziałem sześciu zespołów) a ich zwycięzcy do finału głównego, który odbędzie się, 16 czerwca, na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka w Kołobrzegu.

- Warto dodać, że każda z drużyn wyposażona zostanie w sprzęt sportowy ufundowany przez organizatorów a wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają nagrody za udział w rywalizacji – dodaje pan Tomasz.

W skład każdego zespołu wejdą chłopcy rocznika 2008 i młodsi lub dziewczęta rocznik 2007 i młodsze. Każdy zespół ma liczyć maksymalnie 15 zawodników (mogą występować zespoły mieszane) oraz 3 opiekunów. Swoje drużyny zgłaszały szkoły podstawowe, UKS-y i kluby sportowe z małych miejscowości (warunkiem jednak jest, by nie były to profesjonalne drużyny piłkarskie z dużych miast).

Głównym celem PROCAM CUP

jest, przede wszystkim, wytwarzanie emocji, czyli zorganizowanie wyjątkowego święta dla dzieci. Dobra zabawa, uśmiechy zawodników, gwar rozmów, poklepywanie się po plecach, doping kibiców, szczere gratulacje, uściski rodzin – to tworzy wyjątkową atmosferę sportowych zmagań podczas turniejów.

Patronat nad imprezą objął Polski Związek Piłki Nożnej, a Oficjalnym Partnerem turnieju jest 4Move & Frugo.

Harmonogram turniejów regionalnych: Ujeździec (woj. dolnośląskie) – 7 maja, Mosina (woj. wielkopolskie) – 9 maja, Pyrzyce (woj. zachodniopomorskie) – 15 maja, Subkowy (woj. pomorskie) – 17 maja, Krupe (woj. lubelskie) – 22 maja, Dobre Miasto (woj. warmińsko-mazurskie) – 24 maja, Kołobrzeg – Wielki Finał (woj. zachodniopomorskie) – 16 czerwca.

Więcej na stronie internetowej www.procamcup.pl

Janusz Rokiciński

Janusz Rokiciński

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe