Aplikacja Blix – przeglądaj gazetki promocyjne, twórz listy zakupowe i oszczędzaj

  • 14.05.2019, 08:31
  • artykuł sponsorowany
Aplikacja Blix – przeglądaj gazetki promocyjne, twórz listy zakupowe i oszczędzaj

Podziel się:

Sieci handlowe cyklicznie organizują promocje. Chcesz zaoszczędzić na codziennych zakupach? Rozwiązaniem jest sięganie po gazetki promocyjne. Nie musisz jednak korzystać z ich papierowych wersji. Aplikacja Blix zapewni Ci elektroniczny dostęp do wybranych gazetek. To jednak nie jedyna zaleta tej aplikacji.

Jak działa aplikacja Blix i gdzie ją znajdziesz?

Aplikacja Blix powstała z myślą o wszystkich, którzy chcą być na bieżąco z promocjami organizowanymi przez sklepy. Instalując aplikację na swoim smartfonie, otrzymasz dostęp do dużej liczby gazetek promocyjnych. Takie rozwiązanie jest:

  • praktyczne – nie musisz wybierać się do ulubionych sklepów po papierowe wersje gazetek,
  • ekologiczne – przeglądając gazetki w formie elektronicznej, chronisz środowisko naturalne,
  • wygodne – wybrane gazetki możesz przeglądać w dowolnym momencie, bez względu na to, gdzie się znajdujesz.

Gazetki dostępne w aplikacji Blix są na bieżąco aktualizowane. Wybór jest ogromny – w jednym miejscu znajdziesz informacje o promocjach z ulubionych sklepów (np. Biedronki).

Aplikacja Blix jest dostępna na smartfony z oprogramowaniem Android i iOS. Możesz ją bezpłatnie pobrać w sklepie Google Play lub App Store.

Wszystkie gazetki możesz też przeglądać na stronie internetowej aplikacji Blix – https://blix.pl/.

Jak aplikacja Blix usprawnia codzienne zakupy?

Korzystając z aplikacji Blix, możesz ułatwić sobie robienie codziennych zakupów. Wystarczy, że będziesz regularnie zaglądał do gazetek promocyjnych – znajdziesz w nich informacje o produktach w atrakcyjnych, niższych niż zazwyczaj cenach. Jeżeli nie zawsze masz czas na przeglądanie gazetek od pierwszej do ostatniej strony, skorzystaj z intuicyjnej w obsłudze wyszukiwarki produktów. Jak ona działa?

W pole wyszukiwania wpisz nazwę produktu, którym jesteś zainteresowany. Aplikacja Blix znajdzie produkty w poszczególnych gazetkach promocyjnych. Wystarczy, że klikniesz na wybraną gazetę, a zostaniesz przeniesiony na stronę, na której produkt został zaprezentowany. W ten sposób możesz dodatkowo zaoszczędzić czas – nie musisz przeglądać wszystkich gazetek, którymi jesteś zainteresowany.

Aplikacja Blix pozwala też tworzyć listy zakupowe – wybrane produkty dodasz do niej jednym kliknięciem. W ten sposób unikniesz konieczności noszenia przy sobie papierowej listy z produktami do kupienia. Takie rozwiązanie gwarantuje też, że nigdy nie zapomnisz zabrać ze sobą spisu – będziesz miał go zawsze przy sobie.

Korzystasz z kart lojalnościowych? Gromadzisz punkty, które następnie wymieniasz na atrakcyjne nagrody? Zbierasz dodatkowe zniżki, aby zaoszczędzić jeszcze więcej? Jeżeli w Twoim portfelu znajduje się wiele plastikowych kart lojalnościowych, to możesz je uporządkować właśnie za pomocą aplikacji Blix. Dzięki temu, że będą one w jednym miejscu, nigdy o nich nie zapomnisz, nie będziesz musiał też szukać konkretnej karty przy kasie.

Planuj posiłki dla całej rodziny z aplikacją Blix

Jesteś osobą, która w ciągu dnia ma wiele zadań? Aplikacja Blix pomoże Ci w planowaniu nie tylko zakupów, ale również posiłków dla całej rodziny. Wiele ciekawych, inspirujących przepisów znajdziesz na stronie internetowej https://blix.pl/gotuj/. Gdy będziesz chciał wypróbować wybraną recepturę, możesz od razu sprawdzić, czy produkty potrzebne do jej przygotowania są aktualnie oferowane w promocyjnych cenach, a jeżeli tak, to w których sklepach.

Jeżeli często nie masz pomysłu na obiad czy deser dla siebie i rodziny, jest na to sposób. Aplikacja Blix kompleksowo pomoże Ci w codziennych zakupach i planowaniu posiłków. Ponieważ jest intuicyjna w obsłudze, korzystanie z niej to przyjemność. Przekonaj się o tym samodzielnie – zainstaluj w swoim telefonie aplikację Blix i poznaj jej możliwości.

artykuł sponsorowany

Pozostałe