Dlaczego telebimy są ciekawą atrakcją podczas eventów?

  • 15.05.2019, 08:13
  • artykuł sponsorowany
Dlaczego telebimy są ciekawą atrakcją podczas eventów?

Podziel się:

Telebim to nic innego jak zaaranżowana stosownie do potrzeb i okoliczności konfiguracja ekranów LED. Trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek imprezę masową bez telebimów. Nie obejdą się bez nich koncert gwiazdy muzyki popularnej, mecz, gala z rozdaniem nagród czy targi branżowe. Dobrze skonfigurowane telebimy pozwalają wszystkim uczestnikom dowolnego eventu czuć się w centrum wydarzeń.

Plenerowe czy halowe imprezy kulturalne gromadzą dziesiątki tysięcy widzów i słuchaczy. Tylko niewielka część z nich jest w stanie dotrzeć pod samą scenę, żeby zobaczyć swojego ulubieńca z bliska. Gdyby nie telebimy, nie byłaby możliwa organizacja warsztatów, konwencji czy wykładów i konferencji w konwencji TED. To właśnie duże ekrany ledowe skonfigurowane w pokaźnych rozmiarów telebimy oraz projektory wielkoformatowe sprawiają, że możliwe jest aktywne uczestnictwo w tego rodzaju wydarzeniach. Nowoczesna technologia wspiera więc nie tylko rozrywkową sferę naszego życia, ale także umożliwia szerokim rzeszom osób zainteresowanym dokształcaniem i popularyzacją najnowszych osiągnięć naukowych aktywizację wszystkich, którzy chcą za nimi nadążać.

Dlaczego warto wynająć telebim na imprezę?

Możliwości konfigurowania telebimów różnej wielkości i kształtu (np. ekrany wygięte w łuk typu Curved Screen) są niemal nieograniczone. Solidne ale lekkie konstrukcje równie dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach (wersja indoor) jak i na imprezach plenerowych (wersja outdoor). Wysoka rozdzielczość i fenomenalna jakość obrazu przyczyniają się do uatrakcyjnienia każdego eventu.

Nowoczesne telebimy można montować w dowolnym miejscu: także jako zamknięte struktury (nawet struktury 3D!), fale, żyrandole LED przyjmujące formy kątowe, okrągłe lub powyginane. Podczas eventów odbywających się na świeżym powietrzu telebimy mogą być montowane na wysokich rusztowaniach, dzięki czemu wyświetlany na nich obraz widoczny jest z najdalszych zakątków stadionu czy hali widowiskowej.

Z punktu widzenia organizatorów imprez masowych, wynajęcie telebimu na czas eventu znacznie podnosi jego atrakcyjność. O ile bowiem liczba miejsc, z których doskonale widać to, co dzieje się na scenie/estradzie jest mocno ograniczona, o tyle dobrze skonfigurowane telebimy można rozplanować tak, że każdy z widzów i słuchaczy ma wrażenie bycia w centrum wydarzeń i obcowania z gwiazdą twarzą w twarz.

ekrany_led_telebimy_wynajem_trojmiasto

Wszystko, co chcesz wiedzieć o telebimach, ale boisz się zapytać

Jeśli mas jakiekolwiek wątpliwości, czy warto wynająć telebim na imprezę, pamiętaj:

  • Każdy monitor LED ma nie tylko doskonałą wydajność i jakość obrazu, ale także niewielką wagę, co umożliwia swobodne ich konfigurowanie, manewrowanie monitorami na wysokościach (rusztowania, pod sufitem) oraz ustawianie.
  • Ekrany P6mm, P3,9mm oraz P2mm real mogące być wykorzystane w trybie outdoor (na zewnątrz) i indoor (w pomieszczeniach)
  • Nowoczesne ekrany LED występują w modułach (kabinetach) 500x500mm, które można dowolnie łączyć tworząc większe konstrukcie ekranowe. Telebim ledowy outdoorowy możne osiągnąć wymiary już od 4×2,5m. Natomiast ekrany LED ultra HD występują od rozmiaru 2×1,5m.
  • Na życzenie klienta można stworzyć także telebim 3D

Wszystkie podane wymiary ekranów LED, z których konfiguruje się telebimy, podajemy wyłącznie w celach orientacyjnych: na życzenie Klienta możemy konfigurować telebimy dostosowane do konkretnych warunków lokalowych oraz z uwzględnieniem potrzeb odbiorców koncertu czy meczu. Eksperci mogą zaproponować najlepsze rozwiązania, wraz zaprojektowaniem i idealnym dostosowaniem ekranów pod dany event, koncert czy wydarzenie sportowe. Warto pamiętać, że nowoczesne ekrany LED, z których konfiguruje się telebimy, są w pełni kompatybilne nie tylko z komputerami, ale także z tabletami czy smartfonami, kamerami.

Więcej informacji o wynajmie telebimów: https://svoboda.com.pl/wynajem-sprzetu/wynajem-telebimow/

Niesamowite scenografie

Ekrany LED, z których konfiguruje się nowoczesne telebimy, wykorzystać można także do tworzenia niezwykłych scenografii albo... podłogi - moduły LED ułożone na podłodze zabezpieczone są szkłem o bardzo wysokiej odporności. Dzięki ekranom LED i telebimom w dowolnym miejscu można stworzyć nowoczesne i bardzo atrakcyjne wizualnie widowisko multimedialne.

Wynajmując telebim na dowolną imprezę, jednocześnie podejmujemy współpracę z fachowcami, którzy mają na swoim koncie wiele podobnych realizacji, ale także są skłonni do tworzenia na życzenie Klienta form niestandardowych, nowatorskich, nawet - eksperymentalnych. Profesjonalna grupa techników i monterów nie tylko zadba o każdy szczegół przygotowania sprzętu do sprawnego i efektywnego funkcjonowania, ale także może podjąć się zaprojektowania scenografii z ekranów LED o nietypowym kształcie czy umiejscowieniu.

Ekrany ultra HD, o bardzo wysokiej rozdzielczości 4K oraz ekrany o innych specyfikacjach pozwalają na tworzenie telebimów, które tworzą niesamowite oprawy wizualne imprez i dopełniają wygląd sceny, eventu i koncertu. Trudno dziś wyobrazić sobie atrakcyjny dla widzów event, któremu nie towarzyszy perfekcyjna oprawa z telebimów i projektorów wielkoformatowych.

Artykuł przygotowany we współpracy z firmą Svoboda.

artykuł sponsorowany

Zdjęcia (1)


Pozostałe