Designer Outlet Gdańsk Szalony weekend
Designer Outlet Gdańsk Szalony weekend
Designer Outlet Gdańsk Szalony weekend

Na prostym odcinku drogi 44-latka uderzyła w drzewo.

  • 15.05.2019, 15:17
  • KWP Gdańsk
Na prostym odcinku drogi 44-latka uderzyła w drzewo. fot. KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:
KWIDZYN We wtorek rano policjanci z Kwidzyna pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło na ulicy Miłosnej. Kierująca fordem uderzyła w przydrożne drzewo, w wyniku wypadku została przetransportowana helikopterem do szpitala w Grudziądzu. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia i apelują o ostrożność.

We wtorek rano (14.05.2019r.) kilkanaście minut po godzinie 08.00 kwidzyńscy policjanci zostali powiadomieni, że na ul. Miłosnej doszło do wypadku drogowego. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci i inne służby ratunkowe. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 44-letnia kobieta kierująca fordem, na prostym odcinku drogi zjechała na prawe pobocze i uderzyła w przydrożne drzewo. Kobietę helikopterem przetransportowano do szpitala w Grudziądzu, ruch na drodze krajowej był całkowicie zablokowany. Policjanci przypominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Starajmy się przewidywać zagrożenia i podróżujmy zgodnie z przepisami ruchu drogowego oraz zdrowym rozsądkiem.

Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drogach zależy od nas samych, od zachowań i decyzji, które podejmujemy. Wystarczy sekunda nieuwagi – a konsekwencje mogą być tragiczne!

 

 

KWP Gdańsk

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe