Samochód dostawczy zderzył się z wozem, przypominający wóz straży pożarnej.

  • 22.05.2019, 15:00
  • KWP Gdańsk
Samochód dostawczy zderzył się z wozem, przypominający wóz straży pożarnej. fot. KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

KOŚCIERZYNA Wczoraj po godz. 10.00 mundurowi otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym w Kościerzynie. Na miejscu pracowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Kościerzynie. Okazało się że kierujący volkswagenem zderzył się czołowo z kierowcą mercedesa. Ranny kierowca vw audi został przetransportowany do szpitala.

Wczoraj po godz. 10.00 na ul. Wojska Polskiego w Kościerzynie doszło do wypadku drogowego. Dyżurny na miejsce wypadku skierował policjantów drogówki. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, zrobili zdjęcia oraz sporządzili szkic sytuacyjny. Funkcjonariusze na miejscu wstępnie ustalili okoliczności i przebieg zdarzenia. Wynika z nich, że 43-letni kierujący vw mieszkaniec powiatu kościerskiego, jadąc w kierunku Kościerzyny, z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z samochodem ciężarowym marki mercedes, którym kierował 20-latek. Kierujący vw został przetransportowany do szpitala w Kościerzynie.

Mundurowi przebadali kierujących na zawartość alkoholu - byli trzeźwi. Dodatkowo policjanci ustalili, że samochód ciężarowy przypominający wóz straży pożarnej należy do osoby prywatnej i nie ma stosownych zezwoleń na posiadanie sygnałów świetlnych i dźwiękowych pojazdów uprzywilejowanych. W tej sytuacji dodatkowo sprawa zostanie skierowana do sądu.

 

KWP Gdańsk

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kevin
kevin 25.05.2019, 00:08
haha

Pozostałe