Udane targi pięknych roślin. Deszcz nie odstraszył klientów. Majowy numer Rolnika Pomorskiego

  • 23.05.2019, 08:26
  • Rolnik Pomorski
Udane targi pięknych roślin. Deszcz nie odstraszył klientów. Majowy numer Rolnika Pomorskiego Janusz Rokiciński W RËNKU i Starym Polu

Podziel się:

W środę, 22 marca, do saloników prasowych dotarł nowy, 5(86) numer polskiego miesięcznika Rolnik Pomorski, dodatku do Dziennika Pomorza i gazet Wydawnictwa Pomorskiego w Tczewie. Polecam jego lekturę w wersji papierowej (nakład 19.000 egz).

W numerze nasze relacje z X Wiosennych Targów Ogrodniczych w oddziale PODR w Starym Polu i z gdańskiego RËNKU gdzie odbyła się XVII edycja Ogólnopolskiej Wystawy Ogrodniczej połączonej z kiermaszem „Wiosna w grodzie”. Rolniczym wydarzeniom patronowali: minister rolnictwa Jan Krzysztof Ardanowski, wojewoda pomorski Dariusz Drelich i marszałek woj. pomorskiego Mieczysław Struk (w RËNKU) a medialnie Rolnik Pomorski.

Prezes Zrzeszenia

Producentów Trzody Chlewnej „Kociewie” Lech Kolaska zaprosił nas na Walne Zebranie podsumowujące dwuletnią kadencję członków Izby Rolniczej oraz działalność Zrzeszenia Producentów Trzody Chlewnej Kociewie. Spotkanie odbyło się w K2 w Borzechowie.

Redakcja „Rolnika Pomorskiego” dziękuje za zaproszenie dyr. PODR Andrzejowi Dolnemu, prezesowi RËNK Sławomirowi Niecko i prezesowi Lechowi Kolaska

Fotoreportaże z imprez: https://www.portalpomorza.pl/wiadomosci/51875,nasz-patronat-z-wizyta-na-x-wiosennych-targach-ogrodniczych-w-starym- polu i  https://www.portalpomorza.pl/wiadomosci/51951,nasz-patronat-wiosna-w-ogrodzie-wystawa-i-kiermasz-w-renku-zdjecia).

Kolejny numer Rolnika Pomorskiego 26. czerwca. Zapraszam do reklamy [email protected]

red. Janusz Rokiciński 

 

_rolnikpomorski

Zdjęcia (4)

Komentarze (0)


Pozostałe