C-Bool i food trucki na zakończenie "Lipca w Rumi"

  • 29.05.2019, 12:01
  • UM Rumia
C-Bool i food trucki na zakończenie "Lipca w Rumi"

Podziel się:

Oceń:

RUMIA Ostatnią atrakcją tegorocznej edycji „Lipca w Rumi” będzie dwudniowy zlot food trucków. Restauracje na kółkach już po raz drugi zagoszczą w parku przy Miejskim Domu Kultury, oferując potrawy z niemal całego świata. Wydarzenie urozmaici wieczorny koncert w wykonaniu słynnego DJ-a o pseudonimie C-Bool. Wstęp, jak zwykle, będzie wolny.

Zlot food trucków odbędzie się w ostatni weekend lipca i potrwa dwa dni (27-28 lipca). Strefę gastronomiczną będzie współtworzyć kilkanaście pojazdów oferujących smaki z różnych zakątków świata. Ponadto każdy, bez względu na wiek, będzie mógł skorzystać z bezpłatnej strefy relaksu oraz sektora gier planszowych. Z myślą o najmłodszych pojawi się też mini plac zabaw.

Natomiast w sobotni wieczór – 27 lipca o godzinie 21:00 – miejskim parkiem zawładną klubowe klimaty. Wszystko za sprawą C-Boola, czyli wielokrotnie nagradzanego polskiego producenta muzycznego, który zasłynął dzięki tytułom, takim jak: „Wonderland”, „Never go away” czy „DJ is your second name”. Występ zostanie wzbogacony o wyjątkowe efekty audiowizualne.

 

UM Rumia

Zdjęcia (1)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe