Wiele atrakcji na Dzień Dziecka w Rumi

  • 31.05.2019, 11:24
  • UM Rumia
Wiele atrakcji na Dzień Dziecka w Rumi
Podziel się:
Oceń:
Zaczynamy od propozycji dla młodzieży, czyli Święta Kolorów, które w sobotę odbędzie się na scenie letniej przy Miejskim Domu Kultury w Rumi. Natomiast w niedzielę, z myślą o całych rodzinach, zorganizowany zostanie „Festiwal Dmuchańców”.

Tym razem wydarzenie, polegające na wzajemnym obrzucaniu się kolorowym proszkiem w rytm muzyki klubowej, zagości w mieście 1 czerwca, w Dzień Dziecka. Wstęp na Holi Festival jest bezpłatny.

Tanecznie, radośnie i kolorowo – w ten sposób mieszkańcy Rumi kilka miesięcy temu pożegnali wakacje i powitali nowy rok szkolny. Było to możliwe, dzięki Rumia Holi Festival, czyli wydarzeniu zorganizowanemu na scenie letniej przy MDK-u. Odpowiadający za oprawę muzyczną DJ, serwujące różnorodne potrawy food trucki oraz mieniący się wszystkimi kolorami proszek zapewniły wówczas wszystkim blisko 5-godzinną zabawę. Święto Kolorów na tyle się spodobało, że ponownie gości w Rumi w ramach trasy Pokolorujmy Polskę Tour 2019.

Na chętnych będą czekać między innymi oryginalne proszki Holi w dziewięciu kolorach, DJ, kolorowa wata cukrowa, a nawet specjalne wyrzutnie. Wymienione atrakcje są płatne. Festiwal rozpocznie się w niedzielę o godzinie 15:00, a zakończy o 20:00.

Więcej szczegółowych informacji można znaleźć na facbookowym profilu, w wydarzeniu Holi Festiwal – Święto Kolorów w Rumi oraz na stronie www.holifestival.pl.

Natomiast całe rodziny – od dzieci, przez młodzież i dorosłych, aż po seniorów – zapraszamy na „Festiwal Dmuchańców” w Rumi. Wydarzenie, organizowane w ramach obchodów Dnia Dziecka, odbędzie się w niedzielę (2 czerwca) w godzinach od 13:30 do 18:00 na boisku wielofunkcyjnym przy ulicy Bukowej. Patronat nad wydarzeniem objął Rugby Club Arka Rumia oraz burmistrz Michał Pasieczny.

Wśród czekających na mieszkańców atrakcji pojawi się kilkanaście dmuchanych zjeżdżalni, z których najmłodsi będą mogli skorzystać po wykonaniu konkurencji sportowych. Przepustką do darmowej strefy będą opaski wręczane dzieciom po zrealizowaniu dostosowanych do ich wieku zadań.

Ponadto dostępna będzie strefa bezpłatnych atrakcji przeznaczona do osób, które głosując, przyczynią się do powstania Podwórka Talentów Nivea w Rumi. Pojawią się także stanowiska gastronomiczne, gdzie będzie można zakupić m.in. watę cukrową oraz popcorn.

Organizatorami wydarzenia są: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi, Rugby Club Arka Rumi oraz Urząd Miasta Rumi. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

UM Rumia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe