Macbook pro idealny dla wymagających użytkowników

  • 05.06.2019, 09:03
  • artykuł sponsorowany
Macbook pro idealny dla wymagających użytkowników

Podziel się:

Osoby, które mają ogród o niewielkiej powierzchni, nie biorą pod uwagę traktora, ale jeśli ogród jest duży, koszenie trawy stanowi nie lada wyzwanie. Nie tylko zajmuje mnóstwo czasu, ale jest też bardzo pracochłonne. Wtedy też zakup traktora jest jak najbardziej wskazany. Jednak modeli na rynku jest sporo, jak w takim razie wybrać ten, który będzie odpowiedzią na bieżące potrzeby? Ci, którzy zdecydowali się na zamianę kosiarki na traktor, porównują to do wymiany mieszkania na dom lub przeciętnego samochodu na samochód luksusowej marki. Coś w tym jest. Traktor daje dużo większy komfort pracy i pozwala zaoszczędzić czas. Zanim jednak się w traktor wyposażymy, trzeba sprecyzować, co jest potrzebne. Ważne jest to, jak dużą się ma posesje, czy chodzi tylko o koszenie trawy, czy bierze się pod uwagę zakup urządzenia do innych prac. Liczy się też budżet, jaki można przeznaczyć na zakup traktora i osprzętu.

MacBook Pro i jego specyfikacja

Dużym walorem tych urządzeń są wydajne procesory. W tych komputerach zastosowane są porządne procesory Intel, mają one od 4 do 8 rdzeni, w zależności od konkretnej konfiguracji. Mocnym punktem tego urządzenia jest także innowacyjna klawiatura. Cechuje ją specjalistyczny mechanizm motylkowy. W efekcie klawisze tej klawiatury są czterokrotnie bardziej stabilne niż klawisze standardowej. Zatem ta klawiatura reaguje bardzo precyzyjnie, znacznie ułatwia pisanie, co jest ważne przy wielogodzinnej pracy biurowej. W modelu tym zastosowano również gładzik Force Touch, który jest niezwykle wygodny w obsłudze. Dzięki niemu na klawiaturze znajduje się dużo miejsca na gesty. Gładzik sprawdza się również przy wygodnym i szybkim klikaniu. Urządzenie to może pracować do 10 lub do 12 godzin na baterii, w zależności od konfiguracji. Wartości te obliczane były w aktywnym trybie urządzenia, nie podczas czuwania. Na pokładzie komputera producenci zastosowali zintegrowaną baterię litowo-polimerową. Na stanie notebooka dodatkowo znajduje się interfejs Wi‑Fi oraz interfejs Bluetooth, który umożliwia łączenie się z innymi urządzeniami.

MacBook Pro stworzony z myślą o profesjonalistach

MacBook Pro w najlepszej konfiguracji posiada szybką pamięć RAM DDR4 2400 MHz o pojemności 32 gigabajtów. Dużą zaletą urządzenia jest również odrębny procesor graficzny. Wspomniany procesor Radeon Pro, znajdujący się na wyposażeniu, ma bardzo dobre parametry, które łączą w sobie energooszczędność, efektywność oraz wydajność. W klasycznej wersji taki procesor graficzny ma do zaoferowania nawet 4 GB pamięci GDDR5. Bez wątpienia tak duża ilość pamięci jest wystarczająca do codziennej pracy biurowej i do obróbki graficznej. Model ten został wyposażony w specjalny czip Apple T2 Security. Warto zaznaczyć, iż tego rodzaju czip został zaprojektowany przez firmę Apple dla urządzeń typu Mac. Taka funkcjonalność odpowiada za jeszcze większe bezpieczeństwo przechowywania danych na urządzeniu. Jest to niezwykle ważne, na przykład w sytuacji, gdy firma przechowuje dane wrażliwe swoich kontrahentów. Warto zaznaczyć, że urządzenie to można odblokować jednym ruchem palca. Czytnik linii papilarnych zastosowany w urządzeniu stanowi obecne podstawową funkcjonalność w biznesowych komputerach.

Informacje zaczerpnięte z: https://idream.pl/mac/macbook-pro.html

artykuł sponsorowany

Pozostałe