Doręczenie paczki tego samego dnia

  • 06.06.2019, 14:40
  • artykuł sponsorowany
Doręczenie paczki tego samego dnia
Podziel się:
W dzisiejszych czasach wszystkim nam zależy na czasie. Szczególnie w przypadku spraw tak ważnych jak prowadzenie własnej firmy, wysłanie towaru do klienta lub też robienie zakupów.

Coraz częściej, w takich sytuacjach nie decydujemy się na samodzielny transport paczek a korzystamy z usług wykwalifikowanych dostawców. Pozwala nam to bowiem zaoszczędzić cenny czas.

Nie da się jednak ukryć, że tradycyjne usługi kurierskie nie zawsze zdają egzamin, szczególnie jeśli chodzi o transport paczek na terenie tego samego miasta. Przyjrzyjmy się więc na przykładzie kurierów w Gdańsku jakie mamy możliwości.

Tradycyjne przesyłki kurierskie nie zawsze się sprawdzają

Większość przewoźników, którzy oferują przesyłki kurierskie w Gdańsku działa w ten sam, określony sposób. Zamawiamy kuriera, który pojawia się w naszym domu lub firmie po odbiór paczek tego samego dnia (jeśli zamówiliśmy go do południa), lub następnego. Paczki trafiają do sortowni i choć mają do przejechania naprawdę niewiele kilometrów do odbiorcy docierają dopiero kolejnego dnia roboczego. Nie ma nic dziwnego, że tacy kurierzy w Gdańsku nie satysfakcjonują wszystkich. Szczególnie w sezonie letnim, gdy ogrom turystów sprawia, że trzeba działać naprawdę szybko. Na szczęście istnieje ciekawa alternatywa.

Kurier lokalny

Jeśli potrzebujesz kuriera w Gdańsku i zależy ci na tym, żeby twoja paczka jak najszybciej dotarła do odbiorcy powinieneś zainteresować się możliwościami jakie daje ci kurier lokalny InPost. Ta znana firma kurierska wprowadziła bowiem nowy rodzaj przesyłek, które docierają do odbiorcy jeszcze tego samego dnia. Nie są składowane w rozdzielniach czy magazynach tylko bezpośrednio przewożone do odbiorcy znajdującego się na terenie miasta. Dzięki temu w zaledwie kilka godzin otrzymuje on paczkę, którą wysłałeś. To rozwiązanie elastyczne, dzięki któremu możesz zaoszczędzić naprawdę sporo czasu oraz podnieść poziom obsługi klientów swojej firmy.

Czy to jest drogie?

Nie da się ukryć, że dla większości z nas liczy się nie tylko czas, ale również pieniądze. Z tego powodu poszukujemy najtańszych przesyłek kurierskich. Przykład Gdańska oraz innych polskich miast pokazuje jednak, że szybszy czas dostawy na terenie danego miasta wcale nie musi być drogi. Wprost przeciwnie.

Usługę dostarczenia paczki do 30 kilogramów możemy mieć za zaledwie kilkanaście złotych. Koszt ten jest praktycznie porównywalny z tym, który musielibyśmy ponieść w przypadku, gdybyśmy zdecydowali się na samodzielne jej zawiezienie własnym samochodem. Co ważne, możemy również wybrać jedną z wielu dostępnych opcji. Paczka do nadawcy może bowiem trafić w ciągu 5 godzin od nadania, w przeciągu 2 godzin lub zostać doręczona natychmiast. Słowem, każdy z nas może wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do jego potrzeb oraz rodzaju przewożonych paczek.

Podsumowując, kurierzy w Gdańsku oferują nowoczesne i elastyczne rozwiązania, dzięki któremu możemy przesyłać paczkę w bardzo szybki i bezproblemowy sposób. Kurierzy lokalni pomagają zarówno osobom prywatnym, jak i przedsiębiorcom do minimum ograniczając czas oczekiwania na paczkę.

artykuł sponsorowany

Pozostałe