Święto Kolorów w ZSI

  • 18.06.2019, 08:34
  • Daniel Stawski ZSI w Słupsku
Święto Kolorów w ZSI fot. nadesłane do redakcji

Podziel się:

Oceń:

W Zespole Szkół Informatycznych w Słupsku odbył się Holi Festival ZSI. W wydarzeniu wzięła udział szkolna społeczność tej placówki oraz wciągnięci w zabawę mieszkańcy Słupska.

Na terenie przed słupskim ZSI odbył się Holi Festival – zabawa polegająca na obrzucaniu się kolorowym proszkiem holi, inspirowana hinduskim świętem Holi celebrującym m.in. nadejście wiosny, radość, narodzin nowego. To święto radości obchodzi się przede wszystkim w Indiach, Nepalu i innych regionach świata, gdzie mieszkają duże grupy Hindusów.

- Mnóstwo wyrzucanych w powietrze kolorów, dużo śmiechu i super zabawa na świeżym powietrzu. Było kolorowo i radośnie. Świetną zabawę w rytm hitów zapewnili nasi szkolni DJ'e. Zorganizowaliśmy ogromny zapas kolorowych proszków, ale też wyborną muzykę i mnóstwo dobrej zabawy. Pierwszy wyrzut kolorowych proszków odbył się o 12. Świętowaliśmy wspaniały wiosenny czas, daliśmy upust naszej radości, spontaniczności i serdeczności, ale też celebrowaliśmy zbliżający się koniec roku szkolnego i bliskie nadejście wakacji. Było fantastycznie! – mówi Martyna, uczennica słupskiego Zespołu Szkół Informatycznych.

fot. nadesłane do redakcji

Daniel Stawski ZSI w Słupsku

Zdjęcia (31)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe