Nasz Patronat. Dni Pola i konsultacje strategii dla rolnictwa w Lubaniu

  • 22.06.2019, 12:07 (aktualizacja 26.06.2019, 16:14)
  • Rolnik Pomorski
Nasz Patronat. Dni Pola i konsultacje strategii dla rolnictwa w Lubaniu PODR Na poletkach doświadczalnych. fot. 2017r.

Podziel się:

Jak co roku Rolnik Pomorski jest medialnym patronem prezentacji najnowszych gatunków zbóż zalecanych do upraw w naszym województwie. Zapraszamy także na konferencję dotyczącą dochodowości w gospodarstwach rolnych.

Prezentacje odbędą się 26 czerwca na poletkach doświadczalnych w Lubaniu (szczegóły na plakacie). Na pewno warto posłuchać opinii fachowców, w których gronie jest wybitna ekspertka Marta Damel  z UW-M w Olsztynie, która udzieliła nam wywiadu w ub. roku.

28 czerwca zapraszamy na ważną konferencję dotyczącą dochodowości w gospodarstwach rolnych na podstawie rachunkowości rolnej FADN. To spotkanie dotyczące „Strategii zrównoważonego rozwoju wsi rolnictwa i rybactwa 2030” wpisuje się w cykl spotkań regionalnych w ramach konsultacji publicznych „Strategii zrównoważonego rozwoju wsi rolnictwa i rybactwa 2030” (projekt dostępny na https://www.gov.pl/web/rolnictwo/strategia-zrownowazonego-rozwoju-wsi-rolnictwa-i-rybactwa-2030).

Ważne dla zainteresowanych Uwagi, wnioski i opinie do projektu Strategii można składać do 2 lipca 2019 r. na adres [email protected] (tytuł wiadomości „Konsultacje SZRWRiR”) lub na adres pocztowy: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Departament Strategii, Analiz i Rozwoju, ul. Wspólna 30; 00-930 Warszawa.

Do zobaczenia w Lubaniu

red. Janusz Rokiciński

_rolnikpomorski

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)


Pozostałe