W sobotę i niedzielę prawdziwa gratka dla miłośników psów!

  • 03.07.2019, 14:30
  • mat. prasowe
W sobotę i niedzielę prawdziwa gratka dla miłośników psów! Agility sport psów

Podziel się:

Oceń:

W dniach 13-14 lipca b.r. ZKwP Oddział Gdynia zaprasza na Krajową Wystawę Myśliwskich oraz XXIV Krajową Wystawę Psów Rasowych. Impreza odbędzie się pod patronatem Prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka na terenie zespołu dworsko-parkowego „Kolibki”.

Swój udział zarówno w sobotę jak i w niedzielę zapowiedziało już kilkuset wystawców z kraju i zagranicy, przy czym większą różnorodność ras będzie można zobaczyć w niedzielę podczas Krajowej Wystawy Psów Rasowych. Psie piękności będzie można podziwiać od godziny 10:00. W trakcie wystawy rozegrany zostanie Konkurs Młodego Prezentera, w ramach którego podziwiać będzie można zdolności dzieci i młodzieży podczas wystawiania psów rasowych. Wystawę zakończą konkurencje finałowe: wybór najlepszego psa oddziału gdyńskiego, najpiękniejszego szczenięcia, juniora, weterana oraz najpiękniejszego przedstawiciela poszczególnych grup FCI. Ostatnią konkurencją będzie wybór Najpiękniejszego Psa Wystawy, czyli Zwycięzcy Best in Show.

Podczas obu dni w godzinach od 9:00-17:00 będzie można zobaczyć zmagania zawodników w ramach I i II Zawodów Agility Pucharu Bursztynowego Psa 2019.

Agility to bardzo widowiskowy sport, w którym pies prowadzony gestem i słowem przez przewodnika pokonuje tor przeszkód. Labirynt tuneli, stacjonat, slalomów staje na drodze psa w pełnym emocji biegu o najlepszy czas i jak najdokładniejsze pokonanie toru.

Lipcowy weekend na Kolibkach będzie prawdziwym psim świętem ! Udowodnimy, że pies w mieście może być niekłopotliwym, wychowanym towarzyszem, z którym świetnie bawi się cała rodzina.

Serdecznie zapraszamy !

Wstęp płatny. Za bilet normalny zapłacimy 12 zł, za bilet ulgowy (emeryci, renciści, studenci, młodzież szkolna) - 6 zł, dzieci do lat 3 – bezpłatnie, parking 20 zł.

mat. prasowe

Zdjęcia (4)

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Katarzyna Ziemann
Katarzyna Ziemann 04.07.2019, 14:40
Zapraszamy !! Związek Kynologiczny Oddział GDYNIA

Pozostałe