Najgorętszy festiwal lata rusza już 11 lipca w Krynicy Morskiej!

  • 05.07.2019, 12:20
  • informacja prasowa
Najgorętszy festiwal lata rusza już 11 lipca w Krynicy Morskiej!

Podziel się:

Oceń:

SummerAmberFestival to cykl nadmorskich imprez w klimacie muzyki disco-dance. Pomysłodawcą festiwalu jest Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER z siedzibą w Elblągu.Imprezie nieodłącznie towarzyszą wybory Bursztynowej Miss Polski, na które zgłaszają się uczestniczki z całej Polski.

SummerAmberFestival 2019 odbędzie się w pięciu miejscowościach - Jantarze, Jastarni, Krynicy Morskiej, Łebie oraz w Ustce. Wystąpią m.in. Blue Cafe, Brathanki, Boys, Akcent i wielu innych! Wielkie otwarcie już 11 lipca w Krynicy Morskiej!

Wstęp wolny.

Gwiazdą wieczoru w Krynicy Morskiej będzie Zenon Martyniuk z zespołem Akcent. Oprócz „króla disco polo” na scenie zaprezentują się:Cristo Dance, Yugine oraz American Boy. Występy muzyczne urozmaicą wyjścia konkursowe pięknych kandydatek do tytułu „Bursztynowa Miss Polski 2019”.

Zeszłoroczna edycja SummerAmberFestival odbyła się w 4 nadmorskich miejscowościach i zgromadziła łącznie ponad 30.000 osób. Na scenie można było podziwiać największe Gwiazdy muzyki pop i disco. Wystąpili m.in. Margaret, Paulla czy Sławomir. Sponsorem głównym całej trasy festiwalowej jest firma LoanMe.

Film zeszłoroczna edycja w Krynicy Morskiej:https://www.youtube.com/watch?v=Kbx-4hlTQQA

Więcej informacji: http://amberfestival.pl/

informacja prasowa

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe