W nowym numerze Rolnika Pomorskiego o sukcesie piłkarzy z Sycewic na turnieju Procam Cup i wizycie ministra Zarudzkiego w Bobowie

  • 09.07.2019, 21:36
  • Rolnik Pomorski
W nowym numerze Rolnika Pomorskiego o sukcesie piłkarzy z Sycewic na turnieju Procam Cup i wizycie ministra Zarudzkiego w Bobowie Janusz Rokiciński

Podziel się:

Oceń:

W środę, 10 lipca, do saloników prasowych dotarł nowy, 6-7(87- 88) numer polskiego miesięcznika Rolnik Pomorski, który jest dodatkiem do Dziennika Pomorza i gazet Wydawnictwa Pomorskiego w Tczewie.

Na „1” fotoreportaż z "Dnia otwartego dealera Deutz Fahr". 

W numerze

Fotorelacja z XXVI Żuławskich Targów Rolnych w oddziale PODR w Starym Polu i dobra informacja z Warszawy, gdzie nagrody i tytuły Mistrzów AgroLigi 2018 odebrali: Daniel Wieczorek (rolnik ze wsi Jezierce, gm. Zblewo) oraz państwo Iwona i Tomasz Tołoczko właściciele firmy Tołłoczko (w Kruszynie, pow. słupski).

Sport. Zawodnicy Sparty Sycewice (wieś pod Słupskiem) zwyciężyli w finale PROCAM CUP 2019, który odbył się w Kołobrzegu.

Kociewie. Wiceminister Rolnictwa i Rozwoju Wsi Ryszard Zarudzki odwiedził Bobowo a w Bolesławowie rozstrzygnięto Konkurs „Bezpiecznie na wsi” zorganizowany przez KRUS. 

Tradycyjnie polecam lekturę wersji papierowej. Kolejny numer w sierpniu. Zapraszam Reklamodawców (kontakt [email protected] i w redakcyjnej stopce).

red. Janusz Rokiciński

 

_rolnikpomorski

Zdjęcia (3)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe