Ruszyła 14. edycja Targów WIATR i WODA na wodzie.

  • 18.07.2019, 20:05 (aktualizacja 18.07.2019, 20:24)
  • Źródło: Targi Wiatr i woda
Ruszyła 14. edycja Targów WIATR i WODA na wodzie. Archiwum PortalPomorza.pl

Podziel się:

Oceń:

Letnia odsłona największych w Polsce targów branży przemysłu jachtowego i sportów wodnych potrwa od czwartku 18 do niedzieli 21 lipca w gdyńskiej marinie.

Tradycyjnie, w Żeglarskiej Stolicy Polski można podziwiać najpiękniejsze jachty i łodzie, którymi chwalimy się na całym świecie. Nie zabraknie żaglowych perełek oraz nowoczesnego sprzętu żeglarskiego i motorowodnego.

Na tegorocznych na targach można spotkać się ze znakomitymi żeglarzami: Joanną Pajkowską, która zakończyła niedawno samotny rejs non stop dookoła świata oraz Rafałem Moszczyńskim, który jesienią wyruszy w samotny rejs dookoła świata śladem Henryka Jaskuły. 

Ponadto, 14. edycja Targów WIATR i WODA to niepowtarzalna okazja zapoznania się z ofertą polskich firm oraz wyjątkowej jakości polskich produktów branży przemysłu jachtowego. Potencjał polskiego przemysłu jachtowego prezentowany jest uczestnikom 2. Misji Study Tour - kontrahentom i dziennikarzom branży jachtów i łodzi z USA oraz Chin podczas 3-dniowego wydarzenia branżowego o charakterze międzynarodowym.  

Partnerem Strategicznym Targów WIATR i WODA na wodzie jest Miasto Gdynia – Żeglarska Stolica Polski.

Źródło: Targi Wiatr i woda

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe