40-latek pod Tadzinem uderzył autem w drzewo.

  • 25.07.2019, 13:56
  • KWP Gdańsk
40-latek pod Tadzinem uderzył autem w drzewo. fot. KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

TADZINO Wczoraj policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w Tadzinie. Na miejscu pojechali funkcjonariusze wejherowskiej drogówki, którzy ustalali okoliczności zdarzenia. Kierowca oraz pasażerowie z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy szczegółowo będą wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

W środę przed południem policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Tadzinie. Na miejsce skierowani zostali policjanci z drogówki, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 40-latek kierujący samochodem volkswagenem z nieustalonej przyczyny zjechał z drogi na lewe pobocze i uderzył w drzewo. Zarówno kierowca jak i pasażerowie zostali przetransportowani do szpitali. Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli samochód. Teraz sprawą zajmują się śledczy, którzy szczegółowo będą wyjaśniali okoliczności zdarzenia. 

Policjanci przypominają i apelują! Pamiętajmy o zachowaniu ostrożności i dostosowaniu prędkości do warunków drogowych. Każdy kierowca przed wyjazdem, zwłaszcza dłuższym, powinien być wypoczęty, a w przypadku odczuwania znużenia powinien zrobić przerwę. Nie można także zapominać o zapinaniu pasów bezpieczeństwa.

 

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe