Wypadek pod Starym Polem.

  • 26.07.2019, 14:41
  • KPP Malbork
Wypadek pod Starym Polem. fot. KPP Malbork

Podziel się:

Oceń:

STARE POLE W dniu dzisiejszym około godziny 4.45 dyżurny malborskiej komendy odebrał zgłoszenie, że na drodze krajowej nr 22 w pobliżu miejscowości Stare Pole doszło do wypadku drogowego.

Na miejsce zdarzenia natychmiast przyjechali policjanci, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierujący samochodem dostawczym marki Ford Transit, wyprzedzając w miejscu niedozwolonym pojazd ciężarowy marki Volvo, zderzył się z jadącym z naprzeciwka samochodem dostawczym marki Peugeot Partner, który wjechał do rowu. Następnie ford odbijając się od peugeota uderzył w bok pojazdu ciężarowego, który wyprzedzał. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierowcy byli trzeźwy. Do szpitala z obrażeniami zostali przewiezieni kierowca oraz pasażerka peugeota.

Funkcjonariusze ponad 4 godziny pracowali na miejscu wypadku. Policjanci ruchu drogowego przeprowadzili oględziny, technik kryminalistyki sporządzili dokumentację fotograficzną i szkic sytuacyjny. Mundurowi kierowali ruchem, który w miejscu wypadku odbywał się wahadłowo.  Na podstawie zebranych dowodów śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego wypadku.

fot. KPP Malbork

KPP Malbork

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe