Chciał skoczyć z betonowego mostu do rzeki Nogat. Policjanci uratowali życie 42-latka.

  • 02.08.2019, 11:50
  • KWP Gdańsk
Chciał skoczyć z betonowego mostu do rzeki Nogat. Policjanci uratowali życie 42-latka. fot. KWP Gdańsk

Podziel się:

Oceń:

MALBORK Natychmiastowa reakcja malborskich policjantów przyczyniła się do uratowania życia mężczyźnie, który chciał skoczyć z betonowego mostu do rzeki Nogat. Dzięki natychmiastowej reakcji funkcjonariuszy, 42-latkowi nic się nie stało. Mundurowi przekazali go ratownikom medycznym, którzy zabrali go do szpitala.

Z wtorku na środę po północy dyżurny malborskiej komendy został powiadomiony, że na środku betonowego mostu, który znajduje się na drodze krajowej nr 22, przy barierce stoi mężczyzna i chce skoczyć do rzeki. Na miejsce dyżurny natychmiast wysłał policjantów zespołu patrolowo-interwencyjnego sierż. Marcina Kaszubowskiego i st. post. Łukasz Filipa oraz funkcjonariuszkę wydziału kryminalnego.

Na moście funkcjonariusze zauważyli stojącego przy barierce mężczyznę. Funkcjonariusze wykorzystali jego chwilę nieuwagi, chwycili 42-latka i ściągnęli go z mostu. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji, funkcjonariusze uratowali życie 42-latka i przekazali go ratownikom medycznym, którzy zabrali go do szpitala.

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe