Trójmiejska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie

  • 19.08.2019, 07:39
  • UM Gdynia
Trójmiejska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie fot. Michał Puszczewicz / Zespół Prasowy UM Gdynia

Podziel się:

Oceń:

GDYNIA Marzysz o własnym domu, szukasz nieruchomości w ciekawej lokalizacji? Szukasz pomysłów na wystrój mieszkania? 7 i 8 września w Gdynia Arenie odbędzie się pierwsza po wakacjach trójmiejska edycja Targów Mieszkaniowych Nowy Dom Nowe Mieszkanie, na których swoje inwestycje przedstawi blisko 80 wystawców, w tym najwięksi i najbardziej znani deweloperzy.

Targi Nowy dom, Nowe mieszkanie to okazja do zapoznania się z najnowszymi inwestycjami oraz ofertami sprzedaży domów i mieszkań. Bogatą ofertę mieszkaniową z Gdyni, Gdańska i Sopotu uzupełnią targowe stanowiska firm oferujących usługi z dziedziny architektury wnętrz i finansowania inwestycji mieszkaniowych. Swoje stoiska wystawią m.in.: Atal, Dekpol, DS Development, Semeko, Słoneczna Zatoka, Spartan Domy, TS Invest czy Willbud.

Propozycjom wystawców towarzyszyć będzie szereg wydarzeń ułatwiających podjęcie dobrej decyzji o zakupie nowego lokum: bezpłatne warsztaty i seminaria. Poza tym wszyscy eksperci, w swoich targowych stoiskach udzielać będą indywidualnych, nieodpłatnych konsultacji.

Eksperci radzą

Zakup domu czy mieszkania jest decyzją na lata. Jej podjęcie wymaga rozważenia wszystkich za i przeciw, począwszy od bezpieczeństwa transakcji, przez lokalizację, cenę aż po koszty eksploatacji. Niezależnie od tego czy poszukiwane jest własne M, czy inwestycja w mieszkanie traktowana jest jako lokata kapitału, decyzję o zakupie własnego lokum warto poprzedzić solidną analizą, w której przeprowadzeniu z pewnością pomoże wizyta na Targach Nowy Dom Nowe Mieszkanie.

Szczególnej uwadze polecany jest cykl spotkań poświęconych finansowaniu zakupu mieszkania. Ponadto w stoiskach pośredników finansowych można będzie sprawdzić np. czy zakup mieszkania jest bezpieczny, a targowi eksperci pomogą skompletować dokumenty i wypełnić wniosek kredytowy. Doradzą, jak dobrać odpowiedni system finansowania remontu lub wykończenia mieszkania, określą wysokości rat i całościowe koszty zaciągnięcia zobowiązań. Szybko i bez zbędnych formalności policzą, jakiej wysokości kredyt mieszkaniowy można uzyskać i w którym banku.

Z projektantami wnętrz odwiedzający targi zaaranżują własny dom czy mieszkanie, poznają nowinki wyposażania i stylizacji mieszkań, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego. Wszyscy, którzy odwiedzą stoiska architektów wnętrz z planem mieszkania lub domu otrzymają pomoc w planowaniu przebudowy i aranżacji mieszkania. Osoby, które nie potrafią dokonać wyboru pomiędzy kilkoma mieszkaniami mogą przyjść z ich projektami, aby z architektem wnętrz wybrać najlepiej dostosowane do ich potrzeb.

Wszyscy odwiedzający targi goście otrzymają mapy inwestycji mieszkaniowych, ekskluzywny katalog targowy z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Trójmiasta i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizacje budynków.

Targi mieszkaniowe Nowy dom, Nowe mieszkanie odbędą się 7 i 8 września, w godz. 10.00-16.00, w hali Gdynia Arena (ul. Kazimierza Górskiego 8). Wstęp bezpłatny.

Więcej informacji na stronie targów.
 

UM Gdynia

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe