Magic Malbork 2019

  • 10.08.2019, 07:15
  • źródło: malbork1.pl
Magic Malbork 2019 źródło: malbork1.pl

Podziel się:

Oceń:

MALBORK Magic Malbork to impreza, która stała się flagowym punktem w kalendarzu kulturalnym Malborka. W tym dniu miasto od rana do późnych godzin nocnych, tętni życiem, rozświetla się kolorami, a dźwięki muzyki rozbrzmiewają z różnych stron. W 2011 roku impreza uzyskała certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej za najlepszy produkt turystyczny.

Od tego czasu formuła imprezy zmienia się, ale jedno pozostaje niezmienne – wspaniała atmosfera, uśmiechnięci ludzie, wyjątkowi artyści i rzesze widzów, którzy przybywają do miasta nad Nogatem, by skorzystać z przygotowanych atrakcji.

Rytmy ulicy to punkt, którego sukces tkwi w różnorodności, warsztaty kuglarskie, animacje uliczne, występy grup teatralnych, strefa food trucków to tylko niektóre z nich. Sportowa strefa akrobacji ulicznych pokaże wszystkim, że wrotki czy rolki to nie tylko jazda „do przodu” ale sport dla każdego. Podczas imprezy będziemy zobaczyć umiejętności profesjonalnych instruktorów i uczniów na specjalnie przygotowanym pokazie. Organizatorzy Magic Malbork nie zapominają także o najmłodszych odbiorcach. To właśnie dla nich w centrum miasta uruchomiony zostanie magiczny podwodny świat, w którym milusińscy spotkają kolorowych animatorów i wezmą udział we wspaniałych zabawach…

Wieczorem wysłuchamy muzyki na żywo, Koncerty StiudioAccantus i Ladies of Power, poruszą wszystkich do tańca. Dla miłośników muzyki alternatywnej również będzie niespodzianka. W strefie „Sea World” będziemy mogli posłuchać takich dźwięków podczas występów djów, a także zobaczyć taneczny występ zwaśnionych rodów Syren i Tytanów.

Wieczorem zapraszamy na Magic Malbork Night Show w wykonaniu Visual Sensation. Podczas widowiska wysłuchamy malborskiej legendy autorstwa Marka Stokowskiego, której towarzyszą lasery, efekty pirotechniczne, gejzery i fontanny wodne. Po raz pierwszy w Malborku pojawi się potężny 30 metrowy ekran wodny Posejdon z autorską, holograficzną animacją.

źródło: malbork1.pl

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe