Organizacja szkoleń w Gdyni

  • 27.08.2019, 13:01
  • artykuł sponsorowany
Organizacja szkoleń w Gdyni

Podziel się:

Człowiek jest najlepszą inwestycją, a doskonałym środkiem do jej realizacji są szkolenia. Nie tylko podnoszą poziom wiedzy i kompetencji uczestników - realizowane w odpowiedniej oprawie podnoszą również prestiż firmy, która je organizuje.

Dlaczego warto zadbać o odpowiednią oprawę organizowanych szkoleń?

Trudno zaprzeczyć, że szkolenia są korzystną formą lokowania kapitału firmy. Podnoszą kompetencje pracowników i wiążą ich z organizacją. Uczestnicy zdobywają na szkoleniach więcej, niż wiedzę - nabierają przekonania, że są dla firmy cenni i wiąże się z nimi plany na jej przyszły rozwój. Aby szkolenia w całej pełni spełniały swoją rolę, warto jest nadać im odpowiednią oprawę, zaczynając od wyboru idealnego miejsca. Doskonała sala szkoleniowa to pewność, że szkolenie będzie czymś więcej, niż pozycją na liście kosztów. Świetnie wyposażone miejsce i dobra lokalizacja podnoszą prestiż firmy, która je organizuje.

Szkolenia biznesowe w Trójmieście- dlaczego warto wybrać PPNT Gdynia?

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia, to między innymi doskonale wyposażone centrum konferencyjne. Na jego terenie znajduje się 36 sal szkoleniowych i konferencyjnych, które mogą pomieścić od kilkunastu do nawet 300 osób, w zależności od potrzeb organizatora i rodzaju szkolenia. Całość oferty znaleźć można pod adresem https://ppnt.pl/centrum-konferencyjne/. Zachęcamy do kontaktu i rezerwacji sali w dogodnym terminie.

Centrum szkoleniowe w PPNT Gdynia, jest zdecydowanie najlepszym tego rodzaju obiektem w Trójmieście. Dla firm, które cenią sobie wizerunek, sale szkoleniowe w PPNT Gdynia są pierwszym wyborem. To nie tylko świetna lokalizacja, doskonałe wyposażenie sal i atmosfera, która służy przekazywaniu i przyswajaniu wiedzy. To również zaskakująco korzystna relacja ceny do wysokiej klasy obiektu. Jest to argument nie do pominięcia, za organizacją w tym miejscu nie tylko jednorazowych wydarzeń, lecz całych cykli szkoleniowych.

Uczestnicy szkoleń biznesowych w Gdyni, również wysoko sobie cenią obiekt za wygodę i dostępność wszystkiego co niezbędne, dla komfortowego przyswajania wiedzy. Nie bez znaczenia jest świetna lokalizacja obiektu, która pozwala na przyjemne spożytkowanie przerw i czasu wolnego, zwłaszcza w przypadku szkoleń kilkudniowych. Pomorski Park Naukowo-Technologiczny Gdynia zaprasza do najlepszego centrum kongresowego w okolicy.

artykuł sponsorowany

Pozostałe