Szkolenie nad morzem czy w Warszawie – porównaj ofertę sal konferencyjnych

  • 29.08.2019, 07:57
  • materiał zewnętrzny partnera
Szkolenie nad morzem czy w Warszawie – porównaj ofertę sal konferencyjnych

Podziel się:

Konferencje w Hotelu Arkadia w Warszawie

Hotel Arkadia w Warszawie to doskonała lokalizacja, świetne wyposażenie i profesjonalna obsługa. Obiekt jest idealnym miejscem do organizacji eventów, szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych. W ofercie dla biznesu znajdują się dwie sale konferencyjne o zróżnicowanej powierzchni. Sale są klimatyzowane, posiadają dobre oświetlenie oraz wszystkie niezbędne sprzęty audiowizualne i multimedialne, które przydadzą się w trakcie organizacji konferencji. Do dyspozycji uczestników spotkań jest również bezprzewodowy internet na terenie całego obiektu. Doskonałe zaplecze noclegowe oraz gastronomiczne sprawia, że miejsce jest idealne nawet na kilkudniowe wydarzenia.

Adres: ul. Radzymińska 182, 03-671 Warszawa, tel. 22 678 50-55

Konferencje w Holiday Park Hotel w Warszawie

Położony w doskonałej lokalizacji Holiday Park Hotel to świetne miejsce na zorganizowanie konferencji w stolicy. W ofercie biznesowej hotelu znajduje się 8 sal konferencyjnych o zróżnicowanej powierzchni, wśród których największa jest w stanie pomieścić 200 osób. Wszystkie sale są komfortowo i funkcjonalnie zaprojektowane, posiadają dobre nagłośnienie i oświetlenie, a także wysokiej klasy sprzęt multimedialny oraz audiowizualny. Uczestnicy konferencji mają możliwość korzystania z doskonałego zaplecza technicznego oraz dostępu do bezprzewodowego internetu. Hotel posiada świetną bazę noclegową w komfortowych apartamentach. O oprawę kulinarną wydarzeń dba hotelowa restauracja, która przygotowuje serwisy kawowe, poczęstunki, lunche czy większe bankiety. Więcej sprawdzonych miejsc konferencyjnych w Warszawie można znaleźć na

http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/

Adres: ul. Heroldów 1B, 01-991 Warszawa, tel. 22 865 27 81

Konferencje w województwie mazowieckim

Jeśli gwar wielkich miast nie sprzyja Twojemu wydarzenia i chciałbyś znaleźć ośrodek w zacisznym miejscu idealnym regionem będzie Mazowsze. Oprócz pięknych terenów zielonych i bliskości natury w tym regionie znajdziemy również wiele ciekawych obiektów na konferencje czy szkolenie, a ich pełna lista znajduje się w serwisie http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/.

Konferencje w Hotelu Atrium w Szczecinie

Nowoczesny Hotel Atrium położony jest w samym centrum Szczecina. Doskonała lokalizacja, świetne wyposażenie i profesjonalna obsługa gwarantują, że organizacja konferencji w takim miejscu z pewnością zakończy się sukcesem. Hotel posiada dwie kameralne sale konferencyjne, które są klimatyzowane, dobrze oświetlone, a także posiadają niezbędny sprzęt konferencyjny. Do dyspozycji uczestników konferencji są miejsca noclegowe, a także pełna oferta restauracji, dzięki czemu można w obiekcie bez problemu organizować kilkudniowe wydarzenia. Elastyczna oferta dla biznesu sprawia, że każdy organizator branżowych wydarzeń znajdzie ofertę idealnie dopasowaną do indywidualnych potrzeb.

Adres: Al. Wojska Polskiego 75, 70-481 Szczecin

Konferencje w Łeba Hotel & SPA w Łebie

Położony w samym Łeby obiekt to doskonałe miejsce do organizowania konferencji, szkoleń, eventów i spotkań biznesowych. Doskonała lokalizacja i bliskość morza z pewnością spodobają się uczestnikom przybywającym z innych regionów Polski. Hotel posiada 3 duże, przestronne i klimatyzowane sale konferencyjne, które są bogato wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, potrzebne do zorganizowania wydarzenia na wysokim poziomie. Hotel posiada zaplecze noclegowe w komfortowo urządzonych apartamentach, a także profesjonalne zaplecze gastronomiczne. Hotelowa restauracja dba o oprawę kulinarną branżowych wydarzeń, przygotowuje serwisy kawowe i poczęstunki, a także eleganckie obiady czy biznesowe bankiety. Więcej ciekawych miejsc na konferencje nad morzem mogą Państwo znaleźć także na http://www.nadmorzem.salekonferencyjne.pl/

Adres: ul. Nadmorska 9b, 84-360 Łeba, tel. 59 866 45 00

materiał zewnętrzny partnera

Pozostałe