Zatrzymano podejrzanego o molestowanie 16-latki w sklepie

  • 29.08.2019, 14:59
  • KWP Gdańsk
Zatrzymano podejrzanego o molestowanie 16-latki w sklepie

Podziel się:

Oceń:

GDAŃSK Wczoraj kryminalni z Suchanina zatrzymali 68-latka podejrzewanego o dopuszczenie się innej czynności seksualnej wobec 16-letniej dziewczyny. Mężczyzna trafił do aresztu i już wkrótce zostanie doprowadzony do prokuratury, gdzie najprawdopodobniej usłyszy zarzuty. Za to przestępstwo grozi 8 lat więzienia.

Kryminalni z Suchanina pracowali nad ustaleniem tożsamości i zatrzymaniem mężczyzny, który w miniony poniedziałek wszedł do jednego ze sklepów i zaczął nagabywać przebywającą w nim 16- letnią dziewczynę. Mężczyzna był natarczywy wobec niej i mimo jej stanowczego sprzeciwu dotykał ją w różne części ciała i próbował pocałować. Mężczyzna wyszedł ze sklepu, gdy weszli do niego inni klienci.

Dziewczyna o wszystkim powiadomiła swoich rodziców, a ci jeszcze tego samego dnia złożyli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Kryminalni, którzy pracowali nad tą sprawą, zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringu, przesłuchali świadków i bardzo szybko ustalili tożsamość podejrzewanego mężczyzny.

68-latek został zatrzymany wczoraj przez kryminalnych z Suchanina. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Już wkrótce policjanci doprowadzą go do prokuratury na dalsze czynności procesowe. Niewykluczone, że zatrzymany mężczyzna usłyszy zarzut dopuszczenia się innej czynności seksualnej. Za to przestępstwo grozi 8 lat więzienia.

 

KWP Gdańsk

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe