Nasz ekspert, Daniel Dąbrowski, podsumowuje pomorskie żniwa. 90. numer Rolnika Pomorskiego

  • 03.09.2019, 13:45
  • Żródło: Rolnik Pomorski
Nasz ekspert, Daniel Dąbrowski, podsumowuje pomorskie żniwa. 90. numer Rolnika Pomorskiego Janusz Rokiciński Po żniwach...
Podziel się:
Oceń:
Już jutro (4 września), do kiosków i saloników prasowych dotrze nowy, 8-9 (89-90) numer miesięcznika Rolnik Pomorski, bezpłatnego dodatku do Dziennika Pomorza i gazet Wydawnictwa Pomorskiego w Tczewie, którym kieruje prezes Iwona Czyżewska.

W numerze:

  • Kociewie. Fotorelacja z Dożynek w Bobowie.
  • Żuławy. W GR Bystrze zebrano największy plon pszenicy ozimej z hektara. Od 1 sierpnia oficjalny Rekord Polski wynosi 10.531 kg/ha.
  • Kaszuby. W Wąglikowicach odbyła się konferencja dotycząca perspektywy budżetowej UE na lata 2021-2027.

Jako patron medialny zapraszam na wystawy i targi do Lubania, Starego Pola i Słupska oraz na pokazy polowe w Pomorskim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Lubaniu.

Szczególnie polecam wywiad ze znanym samorządowcem, miłośnikiem piłki ręcznej, trenerem i moim Przyjacielem, Dariuszem Męczykowskim, w którym nie ucieka od odpowiedzi na trudne pytanie. Jakie? Warto jutro kupić gazetę i poświęcić chwilę na jej lekturę.

Kolejny numer Rolnika Pomorskiego w październiku. Zapraszam Reklamodawców (kontakt [email protected] i w redakcyjnej stopce).

Janusz Rokiciński 
red. naczelny
Źródło: Rolnik Pomorski

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe