The Color Run po raz pierwszy w Gdańsku

  • 05.09.2019, 10:17
  • informacja prasowa
The Color Run po raz pierwszy w Gdańsku fot. materiały prasowe

Podziel się:

Oceń:

GDAŃSK Tysiące uśmiechów, radosne okrzyki, fala endorfin i mnóstwo kolorów - tak wyglądać będzie Gdańsk już 21 września. W stolicy Pomorza po raz pierwszy odbędzie się The Color Run, którego tegoroczne motto brzmi „Odkryj w sobie bohatera”. Ostatni w tym roku bieg zamknie edycję HERO i pozwoli rodzinom, przyjaciołom i znajomym spędzić niezapomniany czas, przemierzając razem najszczęśliwsze 5 kilometrów.

The Color Run jest propagowanie zdrowego stylu życia poprzez zabawę. - Chcemy, by każdy startujący mógł poczuć się wyjątkowo i być sobą. Nie chodzi tu o współzawodnictwo - „czasówkę”, ale o pozytywne wibracje i zachęcenie do aktywności sportowej. - mówi Karina Dziuba z The Color Run. Ten bieg to idealna propozycja na spędzenie czasu wolnego całymi rodzinami. Uczestnicy często określają go jako najszczęśliwsze 5 km, bo to co go wyróżnia to fakt, że jest dla każdego, niezależnie od wieku i kondycji. - Celowo nie prowadzimy pomiaru czasu, bo nieważne jest jak szybko zdołamy dotrzeć do mety, a ważne jest jak szczęśliwi i jak kolorowi do niej dotrzemy - dodaje Karina. The Color Run po prostu uszczęśliwia, dlatego można zabrać na ten bieg dzieci, nawet te najmniejsze, a także zaprosić do wspólnego startu znajomych i najstarsze pokolenia. - Myślę, że wspomnienia z tej kolorowej przygody przydadzą się na szare jesienno-zimowe dni. The Color Run różni się od typowych biegów, bo na finiszu nie lecimy od razu pod prysznic. Meta to dopiero początek zabawy. Tuż za nią, na uczestników czeka roztańczona i pełna energii scena, animacje, konkursy i atrakcje przygotowane przez Partnerów wydarzenia. Nie ma podziału na kibiców i biegaczy, wszyscy mogą bawić się razem tu i teraz. - podsumowuje Karina Dziuba z The Color Run.

The Color Run i jego innowacyjna formuła łącząca piknik, bieg oraz festiwal, to prawdziwe, kolorowe odkrycie, w którym udział wzięło już ponad 100 tysięcy Polaków i miliony osób na całym świecie. Każdy, kto pokona 5 najszczęśliwszych kilometrów, zaraża się ich pozytywną aurą. Trasa biegu przygotowana jest zarówno dla osób biegających, spacerujących czy też poruszających się na wózku. Na trasie gdańskiej edycji biegu znajdować się będą cztery stacje z kolorowym proszkiem, stacja z puszystą pianą i dwie stacje z dmuchanymi przeszkodami (każda do pokonania również na wózku).

The Color Run Gdańsk zaplanowany jest na sobotę 21 września na godzinę 14:30 na Ergo Arenie. Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie: https://gdansk.thecolorrun.pl. Osoby, które myślą o starcie w The Color Run mogą zdecydować się na start samodzielny i zakupić pakiet za 98 złotych. Inną opcją jest też namówienie znajomych i wspólnie wybranie pakietu drużynowego z 10% zniżką. Babcia i dziadek, mama i tata, a także dzieci mogą skorzystać z opcji startu dla rodziny wielopokoleniowej również z 10% zniżką. Natomiast najmłodsi do 10 roku życia mogą pobiec za darmo. Zapisy na The Color Run trwają do 20 września do północy.

informacja prasowa

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe